0

7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (CD)

13,99 €
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai (CD)

  • Leidėjas: Saviugdos mokykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • ISBN ar kodas: 7-SEKMES-CD

13.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygos "7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai. Asmenybės pokyčių pamokos" sutrumpinta audioversija.


Ko tikėtis iš programos?

Šie įpročiai - tai gyvenimo principai, kurių niekada iki galo neįmanoma išmokti, ir kuo daugiau mes juos įvaldome, tuo aiškiau suprantame, kiek dar daug liko išmokti...

Autorius savo gyvenimiškais pavyzdžiais ir įžvalgomis moko gyventi garbingai, oriai ir tarnaujant žmonėms. Jo aprašomi būties principai padeda prisitaikyti prie pokyčių, o iš jų kylanti išmintis skatina šiuose pokyčiuose ieškoti naujų galimybių. Ši audio programa mums duoda realią galimybę tobulėti ir keistis.


Stephen R. Covey - visame pasaulyje pripažintas valdymo ir vadovavimo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Organizacijas ir šeimas jie moko lyderiškumo meno ir gyventi pagal teisingus principus. Daktaras Covey Harvardo universitete įgijo magistro laispnį, o Brighamo Youngo universitete - daktaro lapsnį; šiame universitete jis vėliau buvo organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos profesorius, taip pat universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas.


S. Covey teigia, kad sėkmė, tai nėra atsitiktinumas. Sėkmė priklauso nuo mūsų charakterio. O kas formuoja mūsų charakterį? Įpročiai - kokie įpročiai toks ir charakteris.


Pirma Jūs gausite atsakymą ko nereikia tikėtis iš šios programos. Jei jūs tikitės greito problemų sprendimo, paremto, šiuo metu labai paplitusiomis manipuliacinėmis technikomis, tai ši audio programa tikrai ne Jums. Ši programa tai evoliucijos procesas, čia Jūs susipažinsite su fundamentaliais, neginčijamais principais, kuriuos išugdžius ir pritaikius savo gyvenime, jūs sulauksite stulbinančių rezultatų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu