0

Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis

  • Nuolaida knygai -25%
4.5
(11 įvertinimai)
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (25%)
  • Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Turime sandėlyje
2011-12-24 jurga

geresnes knygos ir filmo nesu macius

Informacija

Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 270
  • ISBN ar kodas: 9955-08-018-3

8.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Antroji septynių J. K. Rowling knygų serijos apie jaunąjį burtininką Harį Poterį dalis – „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“ tęsia stebuklingą nepaprasto berniuko istoriją burtų ir kerų mokykloje.


Hogvartse Poterio laukia nauji nuotykiai ir šį kartą dar daugiau pavojingų ir paslaptingų užduočių. Kažkas atidarė Hogvartso paslapčių kambarį, kurį gaubia gąsdinančios legendos. Iš kambario ištrūkęs monstras akmenimis paverčia keletą mokinių. Visi persigandę, nes mokyklai gresia uždarymas. Tačiau Hariui ir jo draugui Roniui pavyksta atskleisti paslaptis ir nugalėti šių įvykių kaltininką. Kaip jie tai padarys ir ar pavyks Hogvartsui sėkmingai baigti dar vienus mokslo metus? Kas laukia Hario Poterio, kai jis atskleis ne tik paslapčių kambario, bet ir Voldemorto paslaptį?


J. K. Rowling prisipažino, kad baigti antrąją serijos knygą jai buvo labai sunku, nes bijojo nepateisinti skaitytojų lūkesčių po pirmosios knygos sėkmės. Laiku pristačiusi leidyklai rankraštį, autorė vėliau jį atsiėmė ir dar šešias savaites taisė.


Nepaisant rašytojos nerimo, knyga buvo sutikta audringai ir greitai pakilo į skaitomiausių knygų sąrašo viršūnę bei laimėjo geriausios britų knygos vaikams apdovanojimą. Kai kurie kritikai baiminosi, kad „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“ yra pernelyg gąsdinanti knyga jaunesniems vaikams ir prilygino jos baisumą Styveno Kingo kūrybai, tačiau vis tiek pripažino, jog tai neeilinis įtraukiančio siužeto kūrinys, kupinas netikėtų detalių ir paliečiantis gilesnes pasiaukojimo, draugystės temas bei žmogaus asmenybės įtaką jo pasirinkimams.


Pirmoji knyga apie berniuką burtininką „Haris Poteris ir išminties akmuo“ pasirodė 1997 metais, o Lietuvoje – 2000-aisiais. Jau tuomet knyga sulaukė ne tik kritikų pripažinimo, bet ir neįtikėtinos sėkmės. Pagal „Hario Poterio“ knygas sukurti filmai, žaidimai, gaminami įvairūs žaislai.  Ši knygų serija yra išversta į 67 kalbas. Kino kompanija „Warner Bros“ ekranizavo visas septynias knygas ir šie filmai tapo visų laikų daugiausiai uždirbusia kino filmų serija (septintosios knygos ekranizacija yra dviejų dalių).


Romano pirmosios dalies rankraštį apie berniuką burtininką atmetė net 12 leidyklų. Išleisti knygą ryžosi nedidukė Londono leidykla „Bloomsbury“. O tuomet burtininkas Haris Poteris padarė tikrą stebuklą savo kūrėjai – J. K. Rowling šiuo metu yra viena turtingiausių Didžiosios Britanijos moterų. Knygų apie Harį Poterį iš viso parduota per 400 milijonų kopijų, o septyni filmai uždirbo 6,4 milijardus dolerių.


Tačiau knygos apie Harį Poterį sulaukė ne vien komercinio pasisekimo, atnešusio jų autorei milžiniškus turtus. Knygų serija puikiai vertinama ir literatūros ekspertų. Įvairiapusė knygos tematika atveria skaitytojams turtingą ir emocijų kupiną patirtį – sukurtas visiškai naujas fantastiškas burtų pasaulis, gvildenamos paauglystės, draugystės problemos, daugybė kultūrinių motyvų. Tiesa, pačios autorės teigimu, pagrindinė šių knygų tema yra mirtis. Už tokį pareiškimą autorė net sulaukė kritikos, nes knygos apie Harį Poterį laikomos vaikų literatūra. Vis dėlto mirties motyvas knygose tikrai gana akivaizdus, tačiau, pateikiamas drauge su visa mistine būtimi, visiškai nešokiruoja.


Hario Poterio knygų serija pradėjo tai, ką britai kartais vadina skaitymo revoliucija – vaikai ir vėl ėmė skaityti knygas, o, svarbiausia, nebebijojo didelių apimčių knygų. Per naktis prie parduotuvių besibūriuojančios gerbėjų eilės lydėjo kiekvienos naujos serijos dalies pasirodymą daugelyje pasaulio šalių.


J. K. Rowling – Joanne Rowling, gimė 1965 metais, britų grožinės literatūros rašytoja, išgarsėjo kaip fantastinių apysakų serijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė. Prieš tapdama rašytoja, J. K. Rowling dirbo tyrėja ir sekretore „Amnesty International“. Rašytoja yra prisipažinus, kad išgyveno gana sunkią paauglystę, kai sirgo jos mama, o su tėčiu santykiai visiškai nesusiklostė. J. K. Rowling sakė, kad Hario Poterio draugės Hermionos personažą ji kūrė prisimindama save, kai buvo vienuolikos.Iš anglų kalbos vertė Zita Marienė
Naujausia J. K. Rowling  knyga apie Harį Poterį Haris
Poteris ir prakeiktas vaikas

 
2012-09-03 Dov

liuks;DDDD

2011-12-24 jurga

geresnes knygos ir filmo nesu macius

2009-11-30 gerbejas

bosai tu ka sau manaiuz tokius zodzius superine knyga kodel nera 8

2007-07-21 DiNNa

Knyga tiesiog Super !!!!!

2007-05-21 hermiona

haris valdo!!!!!!!!!!!!!!

2007-03-14 bosas

haris poteris waikuciu knygele!\r\n

2007-01-14 Agne

Nerealu

2007-01-04 greta

nerealu./ziauriaj idomu

2006-12-30 sandra

gal galetu buti gnygos aprasymas didesnis ,o gal net ir sutrumpinta visa hario poterio knyka labai buciau dekinga

2006-12-14 nuuu

tikrai be komentaru...

2006-08-30 mime

be komentaru...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu