0

Klaipėda Europos istorijos kontekstuose

  • Nemokamas knygos pristatymas
18,85 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Klaipėda Europos istorijos kontekstuose

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955187219

2020-10-31 18.85 InStock
Į krepšelį
Knygos "Klaipėda Europos istorijos kontekstuose" aprašymas
Knyga "Klaipėda Europos istorijos kontekstuose" - tai dešimties autorių straipsnių rinkinys, kuriame per atskirus pjūvius atskleidžiamos Klaipėdos miesto sąsajos su platesniais Baltijos jūros ir Vidurio Rytų Europos istorijos reiškiniais – pradedant Hanzos sąjungos prekyba Baltijos regione, reformacija, tranzitinių komunikacijos kelių susiformavimu, baigiant XVII–XVIII a. Europos apsišvietusiųjų bendruomene, miestų nacionalizavimo procesu, rytinio Baltijos regiono uostų vaidmens tranzitinėje prekyboje kaita.

Leidiniu "Klaipėda Europos istorijos kontekstuose" siekiama parodyti, kad Klaipėda nebuvo izoliuotas vienetas, tradiciškai vaizduojamas lokalinių įvykių arba, geriausiu atveju, dviejų kultūrų – lietuvių ir vokiečių – bendravimo kontekstuose. Istoriškai šis miestas visuomet egzistavo kur kas platesniame nei kurios nors nacionalinės kultūros ar nacionalinės valstybės ribos kontekste.
Skaitytojas straipsnių rinkinyje "Klaipėda Europos istorijos kontekstuose" ras atsakymus tiek apie intymųjį vieno Klaipėdos koklio siužetą, svaigiųjų gėrimų vartojimą senojoje Klaipėdoje, pirmąjį Klaipėdai skirtą eilėraštį, miesto įvaizdį keliautojų įspūdžiuose, tiek ir apie viduramžių europiečių pažiūras į žydus, Lietuvos kaimynų požiūrį į 1939 m. įvykius Klaipėdos krašte ir Klaipėdos vaidmenį holokauste.

Parašykite atsiliepimą apie "Klaipėda Europos istorijos kontekstuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klaipėda Europos istorijos kontekstuose, kurią skaitytojams dovanoja Sud.Vasilijus Safronovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud.Vasilijus Safronovas su knyga Klaipėda Europos istorijos kontekstuose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klaipėda Europos istorijos kontekstuose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud.Vasilijus Safronovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klaipėda Europos istorijos kontekstuose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Klaipėda Europos istorijos kontekstuose" perkama kartu