0

Lerchenau

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
2017-05-08 Vyliune

man ji tikrai patiko,lengvai skaitosi,manau verta isigyti

Informacija

Lerchenau

  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9789955163664

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Nedideliame Vokietijos miestelyje Lerchenau gimsta Giunteris Rochas. Berniukas auga puikiai, tačiau turi keistų pomėgių. Jį žavi netradiciniai žaislai - stikliniai švirkštai, ampulės, žvilgantys peiliai. Giunteris tampa gydytoju, pasiaukojamai besirūpinančiu savo pacientais, bet drauge ir turinčiu apsėdimą. Jo tikslas - žūtbūt gauti Nobelio premiją. Dėl to ryžtasi keisčiausiems eksperimentams ne tik su Lerchenau auginamais gyvuliais, bet ir su miestelio gyventojais, net su žmona Adele.

 

Kai Adelė žiūrėjo į save veidrodyje, pastebėjo, jog baklažano spalva iš jos plaukų spėriai dingo, matėsi ataugę natūralūs rudi plaukai. Žilų daugiau nebuvo, nebuvo nieko, ką jai reikėjo slėpti. Giunteris, pats tokio poveikio nustebintas, paėmė savo žmoną ant rankų ir nunešė ją į princesės lovą prašydamas, jog ji sustiprintų jo tikėjimą būsima premija.

 

Kerstin Hensel(g. 1961) - vokiečių rašytoja, poetė, dramaturgė, kino scenarijų ir radijo pjesių autorė. Pagal išsilavinime Kerstin Hensel yra medicinos seselė. Po studijų mokėsi Leipcige Vokiečių literatūros institute ir dirbo teatre. Vėliau gavo paskyrimą dėstyti Berlyno aukštojoje teatro mokykloje. Profesorė dėsto vokiečių poezijos kalbą ir dikciją. Nuo 2005-ųjų yra Saksonijos menų akademijos narė. Už nuopelnus literatūrai ir menui apdovanota keliomis vokiečių ir tarptautinėmis premijomis.Iš vokiečių kalbos vertė Birutė Danilevičiūtė
2018-02-14 XX

Nesupratau nei apie ką rašoma, nei ką norima pasakyti

2017-05-08 Vyliune

man ji tikrai patiko,lengvai skaitosi,manau verta isigyti

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu