0

Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas


2021-01-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas" aprašymas

"Aiškinamajame imunologijos ir alergologijos terminų žodyne" pateikta apie 700 svarbiausių imunologijos ir alergologijos terminų su anglų kalbos atitikmenimis.


Žodynas susideda iš dviejų pagrindinių dalių – lietuviškosios aiškinamosios dalies ir dalykinės rodyklės, kurią sudaro abėcėlinis tų pačių terminų anglų-lietuvių kalbų žodynas. Visi aiškinamosios dalies lietuviški terminai sukirčiuoti. Šalia kiekvieno termino pateiktas trumpas paaiškinimas, atskleidžiantis termino esmę, ir retkarčiais – vartojami sinonimai.

Kai kurių terminų reikšmė ir vartojimas gali būti platesni, tačiau žodyno terminų aiškinamojoje dalyje pateikta tik informacija, susijusi su imunologija ar alergologija. Su imunologija susiję terminai vartojami apibrėžiant imunitetą, imuninės sistemos sudedamąsias dalis, imuninius procesus, su imuniteto sutrikimais susijusias ligas.

Parašykite atsiliepimą apie "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Vytas Antanas Tamošiūnas, Rūta Dubakienė, Aurelija Žvirblienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Vytas Antanas Tamošiūnas, Rūta Dubakienė, Aurelija Žvirblienė su knyga Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vytas Antanas Tamošiūnas, Rūta Dubakienė, Aurelija Žvirblienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aiškinamasis imunologijos ir alergologijos terminų žodynas" perkama kartu