Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.49 SoldOut

Knygos „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“ aprašymas

Šiame mokslinių straipsnių rinkinyje "Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos" aptariamos akademinio jaunimo socialinės bei ekonominės problemos, su kuriomis jis susiduria universitete ir kasdieniniame gyvenime, analizuojama studentų vertybės nuostatos, jų gyvenimo būdo bruožai.

Straipsnių autoriai – Lietuvoje ir kai kurių užsienio šalių aukštųjų mokyklų bei mokslo įstaigų darbuotojai ir dėstytojai.


Parašykite atsiliepimą apie „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“, Sud. Antanas Čiužas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Antanas Čiužas su knyga „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Antanas Čiužas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Akademinis jaunimas permainų metais, I t. Ekonominės ir socialinės politikos studijos“ perkama kartu