0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.63 SoldOut
Knygos "Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD)" aprašymas
Gražuolė Alionuška eidama pas tetą į svečius netikėtai papuola į stebuklingo medžio drevę, kur paslaptinga nepažįstamoji dovanoja jai užburtus obuolius. Neįtardama obuolių magiškų galių, Aliona parneša juos į caro Dormidondo rūmus... Čia gyvena ir jos pusseserė Vseslava, be galo mėgstanti konstruoti įvairiausias mašinas bei sparnasparnius, kurių bandymu metu, vienas jos išradimas nukrinta tiesiai ant gražuoliuko muzikanto Jeriomos trobelės. Taip Aliona susipažįsta su Jerioma ir įsimyli jį. Tačiau čia įsimaišo burtai bei magija. Netyčia užkandęs užkerėtų obuolių Jerioma įsimyli ne ją, o caraitę Vseslavą. Ką darys Aliona, kad susigražintų mylimąjį?..
Kalbos - rusų, lietuvių, latvių, estų

Subtitrai: -
Trukmė: 83 min.
Regionai: 2,5


Parašykite atsiliepimą apie "Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Animacinis filmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Animacinis filmas su knyga Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Animacinis filmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Alionuškos ir Jeriomos nuotykiai (DVD)" perkama kartu