0

Amžini meilės dėsniai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Amžini meilės dėsniai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9789986168065

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Amžini meilės dėsniai" aprašymas
Nereikia be perstojo mąstyti nei apie tai, kas jau nutiko, nes juk praeities pakeisti negalime, nei apie tai, kas dar neįvyko, nes ateitis mums nepavaldi. Geriausias būdas tai pasiekti yra sąmoningai pripažinti meilę, kurią turime savyje.
Atleidimas prilygsta burtų lazdelei, galinčiai išspręsti beveik viską; atleidimas yra evoliucijos ir vidinio augimo raktas. Atleidimas yra grynoji magija, nes išlaisvina iš pagiežos ir klaidingų standartų, dėl kurių jauteisi nelaimingas. Kai atleidžiame, mūsų organizme ir širdyje įvyksta daugybė pokyčių, leidžiančių mums pajusti gyvenimo pilnatvę. Kartu su vidiniais pokyčiais kinta ir mūsų aplinka: gyvenimas keičiasi, tampa geresnis, nušvinta.

Parašykite atsiliepimą apie "Amžini meilės dėsniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amžini meilės dėsniai, kurią skaitytojams dovanoja Jack Lawson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jack Lawson su knyga Amžini meilės dėsniai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amžini meilės dėsniai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jack Lawson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amžini meilės dėsniai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Amžini meilės dėsniai" perkama kartu