0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Angeliuko Mykoliuko pasakaitės

Kaina internetu: 10,59 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės" aprašymas

Eilėraščių rinkinyje „Angeliuko Mykoliuko pasakaitės“ autorė nuotaikingai pasakoja pamokančias istorijas vaikams. Pagrindinis knygos veikėjas – Angelas Mykoliukas, kuris įvairiose gyvenimiškose situacijose lydi, saugo ir globoja vaikus bei jų artimuosius.Parašykite atsiliepimą apie "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės", kurį parašė Vida Bladykaitė. Siūlome ne tik išsamų "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vida Bladykaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Angeliuko Mykoliuko pasakaitės" perkama kartu