0

Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams

Internetu: 8,29 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams

  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 284
  • ISBN ar kodas: 9955-519-40-1

2020-04-30 8.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šis anglų - lietuvių kalbų žodynas skirtas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams, turizmo ir viešbučių administravimo bei maitinimo organizavimo specialybių studentams, dėstytojams bei visiems, siekiantiems pramokti profesinės anglų kalbos ir norintiems turtinti dalykinės kalbos žodyną. Juo gali naudotis asmenys, dirbantys turizmo įstaigose bei paslaugų institucijose, taip pat besidomintys turizmu, kelionėmis.
Žodyne pateikiami ne vien kelionių, turizmo, transporto, laisvalaikio, pramogų paslaugų, viešbučių, apgyvendinimo, maitinimo terminai bei žodžių junginiai, bet ir paaiškinamosios jų reikšmės. Paaiškinimai neverčiami į lietuvių kalbą, nes geriau pramokus kalbą, vertimas nėra toks svarbus, kaip pradėjus jos mokytis. Pateikiami daugelio žodžių bei jų junginių apibrėžimai anglų kalba, tarties transkribcija. Suprasti žodžio ar frazės reikšmę padės pavyzdžiai. Tik po jų pridedamas vertimas į lietuvių kalbą.
Žodynas padės lavinti anglų kalbos įgūdžius, prisiminti kalbą ją primiršusiems. Žodynas tinkamas ne tik mokantiems anglų kalbą, bet ir tiems, kuriems anglų kalba - antroji užsienio kalba. Jis pravers aukštųjų mokyklų absolventams ir palengvins jaunų specialistų adaptaciją naujoje darbo vietoje, turtins jų anglų kalbos komunikacinę kompetenciją.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu