Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams

Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1,70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 8.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams" aprašymas

Šis anglų - lietuvių kalbų žodynas skirtas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams, turizmo ir viešbučių administravimo bei maitinimo organizavimo specialybių studentams, dėstytojams bei visiems, siekiantiems pramokti profesinės anglų kalbos ir norintiems turtinti dalykinės kalbos žodyną. Juo gali naudotis asmenys, dirbantys turizmo įstaigose bei paslaugų institucijose, taip pat besidomintys turizmu, kelionėmis.
Žodyne pateikiami ne vien kelionių, turizmo, transporto, laisvalaikio, pramogų paslaugų, viešbučių, apgyvendinimo, maitinimo terminai bei žodžių junginiai, bet ir paaiškinamosios jų reikšmės. Paaiškinimai neverčiami į lietuvių kalbą, nes geriau pramokus kalbą, vertimas nėra toks svarbus, kaip pradėjus jos mokytis. Pateikiami daugelio žodžių bei jų junginių apibrėžimai anglų kalba, tarties transkribcija. Suprasti žodžio ar frazės reikšmę padės pavyzdžiai. Tik po jų pridedamas vertimas į lietuvių kalbą.
Žodynas padės lavinti anglų kalbos įgūdžius, prisiminti kalbą ją primiršusiems. Žodynas tinkamas ne tik mokantiems anglų kalbą, bet ir tiems, kuriems anglų kalba - antroji užsienio kalba. Jis pravers aukštųjų mokyklų absolventams ir palengvins jaunų specialistų adaptaciją naujoje darbo vietoje, turtins jų anglų kalbos komunikacinę kompetenciją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams", Živilė Mitrikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Živilė Mitrikienė su knyga "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Živilė Mitrikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų-lietuvių kalbų žodynas turizmo ir paslaugų industrijos darbuotojams" perkama kartu