0

Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla

Informacija

Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla

  • Leidėjas: Vyčio paramos fondas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 748
  • ISBN ar kodas: 9786094205453

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla" aprašymas
"Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla" - tai išsamiausia lietuvių istoriografijoje studija apie vieną iškiliausių XX amžiaus tautinio atgimimo veikėjų, pirmąjį Lietuvos Respublikos Prezidentą, ilgametį tarpukario Lietuvos valstybės vadovą Antaną Smetoną. Ją parašė tokia pat iškili asmenybė - istorikas ir literatūros kritikas, prezidento bendražygis Aleksandras Merkelis (1907-1994).

Pirmoji monografijos laida išleista Jungtinėse Valstijose 1964 metais. Lietuvai atgimstant A. Merkelis pageidavo knygą "Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla" perleisti Tėvynėje. Valstybės atgimimo 100-mečio proga, privačių rėmėjų dėka galima šį norą realizuoti.

Monografija "Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla", pateikianti gausybę plačiai visuomenei nežinomų istorinių faktų, parodo ir vienos asmenybės vaidmenį valstybėje, ir tautos nenugalimą ryžtą kovoti už krašto nepriklausomybę.

Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Aleksandras Merkelis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Merkelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla" perkama kartu