⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-05-17 skaiciau

puiki


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.79 SoldOut

Knygos "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?" aprašymas

"Pristatyti t. Antaną Saulaitį SJ nėra paprasta. Kunigas, jėzuitas, labai patyręs sielovadininkas, pagal išsilavinimą chemikas, gamtos mylėtojas, rašytojas, socialinis darbuotojas, poliglotas, misionierius, universitetų dėstytojas... Tačiau vien tokiais žodžiais neapibūdinsi žmogaus, kuris nepaliaujamai spinduliuoja meilę, draugystę ir išmintį. Kaip tik su tokiu žmogumi norisi pasikalbėti tada, kai prasidedantis suaugusio žmogaus gyvenimas ima atrodyti per daug painus, nesuprantamas ir net bauginantis. Kad kuo daugiau žmonių galėtų pasijusti pasikalbėję su juo, ir ėmėmės rašyti šią knygą.

O aš nesu teologė ar religijotyrininkė - tik praktikuojanti katalikė, kuri stengiasi nuolat gilinti savo tikėjimą ir vis geriau pažinti savo Bažnyčią. Nesu ir pedagogė ar psichologė - tik buvusi paauglė, paauglių draugė, teta ir pusseserė. Dauguma žmonių, su kuriais kalbėjausi, kai rengiausi rašyti šią knygą, buvo lygiai tokie patys: neprofesionalai, nespecialistai, o tokie, kuriems čia keliami klausimai yra aktualūs kasdieniame gyvenime. Tačiau ne veltui tėvas Antanas knygoje mini Joną Paulių II, pranašavusį "pasauliečių amžių": dabartinė visuomenės gyvenimo tvarka reikalauja sąmoningumo ir asmeninės atsakomybės imantis ir visai menkų kasdieniškų, ir didelių kultūrinių ar politinių gyvenimo reikalų.

Visiems knygos skaitytojams linkiu ne aklai priimti ar atmesti idėjas, mintis ir siūlymus, sklandančius mūsų visuomenėje ir bendruomenėse - bažnytinėse ar religinėse, darbo ar mokslo aplinkoje, šeimoje ar tarp bičiulių, bet įdėmiai išklausyti ir gerai apsvarstyti. Ir niekada nebijoti kelti dar daugiau klausimų."


Gabrielė Gailiūtė

TURINYS

TURINYS


Pirmas skyrius: mokslas ir pažinimas / 13

Antras skyrius: religija ir dvasingumas / 55

Trečias skyrius: visuomenė ir politika / 99

Ketvirtas skyrius: darbas ir pareigos / 135

Penktas skyrius: tėvai ir savarankiškumas / 157

Šeštas skyrius: draugai ir bendraamžiai / 179

Priedas / 216 


Kiti taip pat domėjosi


2011-05-17

puiki

Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?", Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė su knyga "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antanas Vytautas Saulaitis. Ar žmogus tikrai iš molio?" perkama kartu