0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.92 SoldOut

Knygos "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje" aprašymas

Knygoje susisteminta naujausia literatūra apie antimikrobines ir antiparazitines vaistines medžiagas bei pateikta jų klasifikacija. Aprašoma vaistų grupių bendros sąvybės, pateikiamos tos grupės vaistinės medžiagos. Vaistinių medžiagų pavadinimai atitinka Europos arba kitų šalių farmakopėjose nurodytus terminus. Jos aprašomos pagal vienodą schemą: pavadinimas lietuvių ir lotynų kalbomis, cheminė ir struktūrinė formulės, sąvybės, veikimo spektra ir mechanizmas, farmakokinetika ir farmakodinamika, indikacijos, dozavimas, terapinis efektas, toksiškumas ir kt.Ypatingas dėmesys skiriamas vaistinių medžiagų naudojimui produkcijos gyvūnams.Kiekvieno skyriaus pabaigoje nurodomi dažniausiai vartojami preparatų pavadinimai, vaisto forma, gamintojas, panaudota literatūra.


Parašykite atsiliepimą apie "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje", kurią skaitytojams dovanoja A. Matusevičius, V. Špakauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Matusevičius, V. Špakauskas su knyga "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Matusevičius, V. Špakauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antimikrobinės ir antiparazitinės vaistinės medžiagos ir vaistai veterinarijoje" perkama kartu