0

Apgaulė

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apgaulė

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090304228

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apgaulė" aprašymas

Užburianti ir paslaptinga romantinių trilerių rašytojos Amandos Quick knyga „Apgaulė“ šįkart nukels į lobių ir piratų laikus. Nuo jaukaus kaimiško namuko Dorsete iki didingo paslaptyse nugrimzdusio dvaro veda stulbinanti istorija apie prarastą piratų auksą ir legendinę meilę…

Olimpijos Wingfild gyvenimas nuobodokas ir šiek tiek erzinantis. Ji priversta auginti savo tris padaužas sūnėnus, likusius be mamos. Tačiau intelektuali ir guvi moteris kur kas labiau trokšta atsiduoti savo didžiausiai aistrai – senoviniuose  rankraščiuose ieškoti užuominų apie seniai dingusius lobius. Į jos rankas netikėtai patekęs paslaptingas dienoraštis, kurio neįmanoma iššifruoti, tikra dovana senoviniais rankraščiais besižavinčiai Olimpijai.

 

Netikėtai į Olimpijos biblioteką užsukęs neįtikėtinai žavingas nepažįstamasis Olimpijos gyvenimą aukštyn kojomis.


Aukštas, tamsus, ryškių veido bruožų ir ilgais juodais plaukais, jis Olimpijai primena vyrą, nužengusį tiesiai iš piratų laivo. Negana to, Olimpija sužino, kad jos žavingas nepažįstamasis yra ne šiaip sau mokytojas, o pagarsėjusių piratų palikuonis.

Jis tarsi slapčiausių Olimpijos svajonių įsikūnijimas – bebaimis piratas, persirengęs mokytoju, kurio svaiginantys bučiniai ir kvapą gniaužiančios istorijos apie keliones užburia širdį.


Kas šis žavus džentelmenas? Ar jis tikrai piratų palikuonis? Kokias tamsias paslaptis jis slepia? Ar jį domina neperskaitytas senovinis dienoraštis? Jis tikrai susižavi Olimpija ar tai tik žaidimas? Kodėl jis taip nori įsibrauti į jos gyvenimą?

Netrukus tarp jų užsimezga aistringas romanas, kuris įtraukia Olimpiją į pavojingą mylimojo gyvenimą.

Vyrą persekioja seni priešai ir dar senesnės paslaptys. Šie praeities šešėliai įvels juos ne tik į paslėptų turtų, bet ir į meilės, vertos daugiau nei auksas, paieškas.


Amanda Quick (tikrasis vardas Jayne Ann Krentz) – amerikiečių rašytoja ir daugiau nei keturiasdešimties New York Times bestselerių autorė. Rašytoja kuria romantinius trilerius, dažnai kupinus psichologinių ar net paranormalių detalių. Trimis skirtingais vardais pasirašo skirtingų krypčių knygas – šiuolaikines (pasirašo tikruoju vardu), istorines (kaip Amanda Quick) ir futuristines (kaip Jayne Castle). Jos knygų visame pasaulyje parduota per 30 milijonų egzempliorių.

J. A. Krentz baigė Istoriją Kalifornijos universitete, toliau siekė magistro laipsnio studijuodama bibliotekininkystę. Prieš pradėdama rašyti visu krūviu dirbo bibliotekininke.


Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Apgaulė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apgaulė, kurią skaitytojams dovanoja Amanda Quick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Amanda Quick su knyga Apgaulė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apgaulė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Amanda Quick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apgaulė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apgaulė" perkama kartu