0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie autorių ir gretutines teises

Kaina internetu: 6,79 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 1.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie autorių ir gretutines teises" aprašymas

Leidinys - "Apie autorių ir gretutines teises", skiriamas meno kūrėjams ir atlikėjams, taip pat Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bendruomenei ir ypač būsimiems menininkams - studentams. Čai rasite glaustai ir aiškiai išdėstytą naudingą teisinę informaciją apie autoriaus ir gretutines teises, kūrinio platinimą, panaudojimą ir jo apsaugą, teisinėmis priemonėmis reguliuojamus finansinius aspektus.Parašykite atsiliepimą apie "Apie autorių ir gretutines teises"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos memuarų knygos

Audrius Juškys, Rima Jūraitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie autorių ir gretutines teises", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie autorių ir gretutines teises" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie autorių ir gretutines teises" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie autorių ir gretutines teises"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audrius Juškys, Rima Jūraitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie autorių ir gretutines teises" perkama kartu