-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų" aprašymas

Žvaigždės visada turi atrodyti nepriekaištingai! Ar jos eina į sceną, ar apsiperka parduotuvėje, ar treniruojasi sporto salėje, vilkėti tinkamo stiliaus drabužiais žvaigždėms labai svarbu. Parink tinkamus lipdukus ir madingai aprenk žvaigždes. Tegu visų akys krypsta į jas!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831959

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lipdukų knygelės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aprenk žvaigždes. Daugiau kaip 400 lipdukų" perkama kartu