0

Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 13.30 € (85%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 526
  • ISBN ar kodas: 9789955239048

2021-03-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims" aprašymas

Žvaigždės nemeluoja... Meluoja vyrai.

Kai horoskopas žada gera, o mano gyvenimas eina velniop, jaučiuosi nepritapėlė. Įsivaizduoju, kad visi po mano ženklu gimę žmonės sulipo į sėkmės traukinį, o man prieš pat nosį užsidarė durys. Tiesiog norisi čiupti telefoną, paskambinti horoskopą sudariusiam tipui, iškeikti ir pasakyti, kad paduosiu jį į teismą.

Alisa netiki horoskopais. Bet kartais juos skaito. Ji ne iš tų, trykštančių optimizmu, ir ne iš tų, kurioms sektųsi meilėje. Dar prieš keletą mėnesių Alisos pasitikėjimo savimi lygis buvo pasiekęs kritinę ribą, jos gyvenimą užgriuvo cunamis – buvusio vaikino mergina laukiasi, o naujas beprotiškai seksualus bendradarbis nuolat užklumpa gėdingiausiose situacijose...
Tačiau vieną, ne pačią sėkmingiausią, dieną į Alisos gyvenimą įžengia Tijus – tikrų tikriausias astrologijos guru! Paaiškėja, kad dėl jos problemų kaltas ne paslaptingas kosminis sąmokslas, o viso labo Svarstyklėms nepalankiai išsidėsčiusios žvaigždės. Kitaip tariant, Alisą kankina tarpplanetinės nesėkmės sindromas!
Geriausia, ką mergina gali padaryti, – tai pasiraitoti rankoves ir išsiaiškinti, kokių staigmenų jai paruošė žvaigždėse įrašytas likimas. Visa laimė, kad žvaigždės nulemia ne viską, kai užklumpa tikra meilė.

„Silvia Zucca prajuokins jus iki ašarų. Ji neleis jums atsitraukti nuo labiausiai sutrikusios ir mieliausios kada nors sutiktos pagrindinės knygos veikėjos. Šis romanas taip jus pakerės, kad tiesiog negalėsite padėti jo į šalį. Patikėkite, aš negalėjau.“
Cristina Prasso, „Nord Publisher“

Silvia Zucca (Silvija Zuka) gyvena Milane. Baigė anglų literatūrą, studijuoja kiną, taip pat verčia grožinę literatūrą. „Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims“ – debiutinis autorės romanas, Italijos dienraščio La Repubblica paskelbtas laukiamiausia metų knyga.

Iš italų kalbos vertė Lina Gaučytė

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims, kurią skaitytojams dovanoja Silvia Zucca. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Silvia Zucca su knyga Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Silvia Zucca. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Astrologijos vadovas sudaužytoms širdims" perkama kartu