TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams

Kaina: 26,78 €
Kaina su kodu: 18,75 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 26.779 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams" aprašymas

Šioje knygoje „Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams“ pateikiama informacija apie atminties praradimo, demencijos ir kitų susijusių susirgimų diagnostiką, gydymą bei priežiūrą.

Pastaba: šios knygos turinys buvo sudarytas remiantis pacientų klinikinėmis patirtimis, su kuriomis daktaras Andrew E. Budsonas ir Paulas R. Solomonas dirbo atskirai ir kartu Bostono atminties centre (ang. Boston Center for Memory) Niutone, Masačiusetso valstijoje ir Atminties klinikoje Beningtone (ang. The Memory Clinic in Bennington), Vermonte. Jie kartu atliko literatūros apžvalgą šios knygos sukūrimui.Parašykite atsiliepimą apie "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Neurologijos knygos

Andrew E. Budson, Paul R. Solomon pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrew E. Budson, Paul R. Solomon tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atminties praradimas, Alzheimerio liga ir demencija. Praktinis vadovas gydytojams" perkama kartu