0

Aukso skrynia

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Aukso skrynia

  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 21,5x14,5, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094440861

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aukso skrynia" aprašymas
Knygoje "Aukso skrynia" pasakojama apie Londone gyvenantį istorijos magistrą Nikolą Fandoriną, kuris atvyksta į Maskvą, kad rastų antrąją savo protėvio Kornelijaus fon Dorno testamento pusę. Brangiu anglišku kostiumu vilkinčiam santūriam jaunuoliui istorinė tėvynė atima žadą, o dar teks išsiaiškinti painių Maskvos požemių slepiamą XVII a. paslaptį. Kas Rusijoje pasikeitė per tris šimtus metų, o ko nepajėgus pakeisti net laikas ? Ir kas gi ta magiškoji aukso skrynia? 


Iš rusų kalbos vertė Darius Pocevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Aukso skrynia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aukso skrynia, kurią skaitytojams dovanoja Boris Akunin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Boris Akunin su knyga Aukso skrynia jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aukso skrynia patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Boris Akunin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aukso skrynia palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aukso skrynia" perkama kartu