0

Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 11,19 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 3.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 20×29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • ISBN ar kodas: 9789955289425

2020-09-30 11.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos" aprašymas

Knygoje pateikiama žinių apie aviacinius prietaisus ir sistemas. Aprašomos orlaivio skrydžio valdymo ir jėgainės parametrų kontrolės prietaisų konstrukcijos, struktūra, veikimo principai, paklaidos, automatizuotų skrydžio valdymo sistemų sandara ir veikimo algoritmai. Mokomoji knyga skirta orlaivių pilotavimo, skrydžių valdymo, aviacinės elektronikos, aviacinės mechanikos ir kitų specialybių studentams, studijuojantiems avionikos pagrindus.

Parašykite atsiliepimą apie "Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos, kurią skaitytojams dovanoja E. Pileckas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar E. Pileckas su knyga Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė E. Pileckas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aviaciniai skrydžio valdymo prietaisai ir sistemos" perkama kartu