Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 7.49 SoldOut

Knygos "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" aprašymas

Prof. dr. Gediminas Navaitis žinomas psichologijos specialistas, daugelio mokslo ir mokslo populiarinimo straipsniu, 34 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius. Monografijoje "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" pristatomi atlikto tyrimo „Azartiniu lošimų paplitimas Lietuvoje ir jų poveikis socialinei gerovei" duomenys, aptariamas azartinių lošimų, lažybų ir loterijų paplitimas, priklausomybės nuo lošimų, analizuojamas požiūris į azartą. Analogiškų tyrimų Lietuvoje iki šiol nebuvo, todėl monografijoje pateikti duomenys gali tapti savita atrama busimiems azarto tyrimams, specialistams, teikiantiems pagalba asmenims, turintiems priklausomybę nuo azarto. Knyga bus naudinga norintiems geriau suprasti azarto reikšmę ir poveiki, bandantiems suvokti laisvalaikio losimų ir priklausomybes nuo jų prigimtį.


"Azartiniai žaidimai, lažybos ar loterijos Biblijoje nėra smerkiami, tačiau šventasis Raitas pataria nesiekti greitai praturtėti, primena, kad lošti dažniausiai skatina noras greitai ir lengvai praturtėti. „Niekas negali tarnauti dviem šeimininkams: arba jis vieno nekęs, o kitą mylės, arba vienam bus atsidavęs, o kitą nieku vers. Negalite tarnauti Dievui ir Mamonai", - rašo evangelistas Matas.

G. Navaičio monografija „Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" padės geriau suprasti lošimų pagundas Lietuvoje ir gali prisidėti prie geresnės lošimų kontrolės."


Kun. prof. dr. Kęstutis Ralys


"Monografija „Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" skirta Lietuvoje labai menkai tirtai azartinių lošimų temai. Ją tikrai verta perskaityti kiekvienam, norinčiam geriau suprasti azarto vietą ir raišką musų visuomenėje, geriau kontroliuoti potraukį lošti ar padėti artimam žmogui, kuris to jau nesugeba padaryti.

Kaip socialinės pedagogikos mokslininkė, sociokultūrinės veikios bendruomenėje ekspertė, manau, jog ši knyga vertinga ir įdomi, šviečiant vietos bendruomenes, mokinių tėvus, siekiant priklausomybes nuo azartinių lošimų prevencijos."


Lietuvos socialinių pedagogų asociacijos garbes narė prof. dr. Irena Leliugienė
  • Autorius: Gediminas Navaitis
  • Leidėjas: Studija be pykčio
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955829102

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Gediminas Navaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Navaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Azartas: lošimai, lažybos ir loterijos" perkama kartu