0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos")

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 1.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos")


2021-05-31 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

"Balta drobulė" - vieno iš talentingiausių lietuvių išeivijos kūrėjų Antano Škėmos romanas.


Antanas Garšva dirba liftininku viename didžiausių Niujorko viešbučių. Jį slegia uniforma, bukinantis darbas, vienatvė, kamuoja egzistenciniai klausimai, kūrybinės kančios ir, regis, jis tuoj, tuoj išprotės. "Baltoje drobulėje" nėra aiškios intrigos, vientiso pasakojimo, chronologijos, tai - pasąmonės srautas, įtraukiantis skaitytoją į Garšvos apmąstymus, įvykius, nutinkančius čia ir dabar, ir praeities atsiminimus.


Antanas Škėma (1910-1961) - vienas reikšmingiausių XX a. lietuvių literatūros kūrėjų, savo novatoriškumu sulaužęs nusistovėjusias normas. Rašytojo kūryba artima avangardui. Škėma vaidino, režisavo spektaklius, mėgo modernų meną. Emigravęs į JAV vaidino ir režisavo išeivijos teatro trupėse. Autoriaus kūryba buvo smarkiai kritikuojama, parašyta "Balta drobulė" ketverius metus nesulaukė leidėjo, o dabar tai - pripažinta lietuvių literatūros klasika.


Naujausia knyga - apysaka "Izaokas"Parašykite atsiliepimą apie "Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos"), kurią skaitytojams dovanoja Antanas Škėma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Škėma su knyga Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Škėma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos") palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Balta drobulė (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu