⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 4.07 SoldOut

Knygos "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai" aprašymas

Leidinys „Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai“ skirtas „Organinės chemijos“ kurso, dėstomo biologijos, chemijos ir gamtos specialybių studentams, pratyboms. Be to, šis leidinys bus naudingas technologijų ir geografijos specialybių studentams. Ši metodinė priemonė turėtų sudominti gamtos, biologijos, chemijos, geografijos ir technologijų dalykų dėstytojus ir mokytojus.
Leidinyje „Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai“ pateikiamos įvairių žmogaus sveikatą ir gyvybę veikiančių junginių (pvz., buityje aptinkamų cheminių teršalų, vaistų, narkotinių medžiagų, gamtinių nuodų, kovinių cheminių medžiagų) struktūrinės formulės ir nagrinėjamas minėtų junginių poveikis žmogui. Organinių medžiagų biologinio veikimo mechanizmai, toksiškumas ir vaistinės savybės siejami su medžiagų struktūros ypatumais, todėl šis leidinys taip pat bus naudingas ir toksikologams bei medikams.

Informacijos apie biologiškai aktyvias organines medžiagas sklaida svarbi įgyvendinant Nacionalinę vartojimo kultūros ugdymo programą, vykdant aplinkosauginę edukacinę veiklą, pateisinant LEU, kaip pirmojo Lietuvoje „žaliojo“ universiteto, statusą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai", Vladas Gefenas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vladas Gefenas su knyga "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Gefenas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Biologiškai aktyvūs organiniai junginiai" perkama kartu