0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD)

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD)


2021-05-31 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD)" aprašymas

Trukmė: 43min.
Šiame kompaktiniame diske pateikiama video medžiaga ir audio komentaras- tai lyg seminaras jūsų kompiuteryje. Kompaktinis diskas skirtas visiems, kurie nori sėkmingai investuoti į akcijas ir obligacijas, jame pateikiami pagrindiniai investavimo principai.
ETF, biržoje prekiaujamas fondas, yra vadinamas vienu inovatoriškiausių finansinių produktų per pastaruosius kelis dešimtmečius. Seminaro tikslas yra, kad mūsų klausytojas suprastų, kas yra biržoje prekiaujamas fondas ir išmoktų savarankiškai šiomis finansinėmis priemonėmis naudotis. Seminare analizuojama ETF sandara, įvairovė, kokiais atvejais juos verta naudoti, kokiais ne. Aptariami ETF analizės pagrindai. Atkreipiamas dėmėsys į rizikas ir pavojus, kuriuos gali kelti šis instrumentas. Smulkiai supažindinama su tiesioginiais ir netiesioginiais kaštais, kuriuos patiria investuotojai prekiaudami ETF. Taip pat biržoje prekiaujami fondai palyginami su įprastais investiciniais fondais.Parašykite atsiliepimą apie "Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD), kurią skaitytojams dovanoja Darius Križinauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Darius Križinauskas su knyga Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Križinauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Biržoje prekiaujami fondai - ETF (CD)" perkama kartu