0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Boa

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.49 SoldOut

Knygos "Boa" aprašymas

Boa (lot. boa amstrictor) - atkakliai savo grobio tykanti, auką apsivejanti ir uždusinanti stambi nenuodinga gyvatė, kitaip - paprastasis smauglys, boa taip pat - smauglį primenanti moteriška šerpė iš stručio plunksnų - šokėjų, prostitučių ir kitų viliojimo profesionalių gundymo priemonė, pasąmoninis bandymas kitą paveržti sau. Smaugimas - ne tik psichopatinė, bet ir universali kategorija; tai tamsioji karma su užmesta ant mūsų kaklo, atsipalaiduojančia ir vėl užsiveržiančia, kilpa; lemtis su košmariškais psichinės priklausomybės ženklais; įtampos suveržta erdvė, kurioje vienas kitu mintame ir dūstame vienas nuo kito...

 

"Mums turbūt nelemta žinoti, ar poeto alter ego yra monstras, antžmogis, maniakas, beprotis, ar tai tik lakios literatūrinės vaizduotės fantomai. Mes iš tikro nelabai žinome, kas dedasi ten, už mūsų sąmonės ribų, ten, už veidrodžio, kuriame esantis kitas saugo visas instinktų svajones - emocijų, ritmikos, vaizdinių, temų energiją. Anot Ramono Gomezo de la Sernos, esama netgi daugybės žmonių, pasiskandinusių veidrodyje.

Poeto dvasia visada yra viliojama anapusybės vizijų ir uždraustų geismų. Bet kuris, einantis tokiu vingiuotu pusiau sapno keliu, neišvengiamai susikauna su savimi. Ir kuo ši kova stipresnė, tuo įdomesnė poezija. Kaip ir šioje knygoje, kurioje poetinis geidulių detektyvas susilieja su vienos beprotystės istorija."

Zdvmas Andriušis

  • Autorius: Dainius Gintalas
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955640394

Parašykite atsiliepimą apie "Boa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Boa", kurią skaitytojams dovanoja Dainius Gintalas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dainius Gintalas su knyga "Boa" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Boa" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainius Gintalas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Boa" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Boa" perkama kartu