0

Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094371530

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas" aprašymas

Pagrindinė knygos "Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas" tema – finansų krizė, sudavusi skaudų smūgį visai Europos ekonomikai. Ironiškas ir gana kritiškas autoriaus žvilgsnis kiaurai skrodžia atskiras Europos valstybes, į dienos šviesą traukdamas finansines „nuodėmes", sutrikdžiusias jų finansinį stabilumą bei visos Europos ekonominį gyvenimą.


Knygoje "Bumerangas" drąsiai viešinamos kruopščiai slepiamos vyriausybių ir bankų finansinės machinacijos, nebijant įvardinti tikrųjų kaltininkų. Visgi šie rimti M. Lewis pareiškimai jokiu būdu nevirsta „sausu", vien faktais išmargintu traktatu. Kandūs, dažnai sarkazmo lydimi pastebėjimai, atskleidžiantys atskiroms Europos tautoms būdingus savitumus, privers ne kartą nusišypsoti ar net garsiai nusijuokti.

Kita vertus, autorius nelieka tik dar vienu bambančiu visažiniu kritiku, pirštu baksnojančiu į padarytas klaidas Europoje ir Amerikoje. Jis ne tik ironizuoja dabartį, bet ir ryžtasi prognozuoti, kas laukia Europos ateityje bei kokią kainą jai teks sumokėti už padarytas finansines spekuliacijas.


Vos tik pasirodžiusi Michael Lewis knyga "Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas" sukėlė didžiulę susidomėjimo ir diskusijų bangą. Ji buvo išversta į 25 užsienio kalbas ir tapo viena skaitomiausių verslo knygų visame pasaulyje, ypač Europoje, nes būtent ji atsidūrė šios knygos dėmesio centre.


„Atsitiko štai kas: visi Airijoje tikėjo, kad kažkur joje yra mažas išmintingas žmogelis, atsakingas už jų pinigus, ir dabar pirmą kartą jį pamatė. O kai pamatė, tai tarė sau: „Ką, šitas šiknius? Šitoks perdyla atsako už mano pinigus?" Štai tada visus ir apėmė panika...


„Tačiau nespėjus iki galo sudėlioti minčių šiuo klausimu, už manęs sėdėjęs keleivis ėmė krepšį iš virš galvų esančios lentynos, ir jo stuktelėjimas išvijo kvailas mintis iš mano galvos. Netrukus įsitikinau, kad islandų vyrai, kaip ir briedžiai, avinai ir kiti raguoti žinduoliai, mano, jog tokie stuktelėjimai yra būtini ir neišvengiami evoliucijoje ir kovoje už būvį."Iš anglų kalbos vertė Leonas Ramutis Tamošiūnas

TURINYS

Turinys


Pratarmė. Finansinis burbulas, kokio dar pasaulis neregėjo / 7

I. Volstritas tundroje / 19

II. Ir kada išrado matematiką / 51

III. Gimtoji Airiijos nuodėmė / 85

IV. Slaptas vokiečių gyvenimas / 124

V. Per daug nutukę, kad galėtų skraidyti / 155

Padėka / 191

Parašykite atsiliepimą apie "Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai


Dažniausiai su "Bumerangas: "kietas" Europos nusileidimas" perkama kartu