0

Caro Žirnio slaptoji tarnyba

Informacija

Caro Žirnio slaptoji tarnyba

  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754084

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" aprašymas

Andrejus Belianinas (g. 1967 m. Astrachanėje) debiutavo praeito dešimtmečio pradžioje ir šiuo metu Rusijoje yra vienas populiariausių fantastikos žanro rašytojų.


Romano "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" herojus - jaunesnysis milicijos leitenantas Nikita Ivanovičius Ivašovas, kuriam likimas iškrėtė žiaurų pokštą - iš šiandieninės Maskvos švystelėjo į caro Žirnio valdomą Lukoškino miestą, labai primenantį pasakų pasaulį.

Bet paaiškėjo, kad ir pasakose vagių esama. Ir ne bet kokių, o sugebėjusių savo ilgais pirštais į paties caro iždą pasikėsinti.

Ir paskyrė caras Žirnis jaunesnįjį leitenantą Nikitą Ivanovičių Ivašovą specialiosios tarnybos paieškos vaivada, ir paliepė jam vagis surasti. Suras - auksu apipils, o jei ne - caro kardelis vaivados galvelę tik šmaukšt...


Iš rusų kalbos vertė Vytautas Tunkūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Caro Žirnio slaptoji tarnyba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastika, fantasy

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Caro Žirnio slaptoji tarnyba, kurį parašė Andrejus Belianinas. Siūlome ne tik išsamų Caro Žirnio slaptoji tarnyba aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrejus Belianinas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Caro Žirnio slaptoji tarnyba. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Caro Žirnio slaptoji tarnyba dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" perkama kartu