0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Caro Žirnio slaptoji tarnyba

  • Nuolaida knygai -86%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (86%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Caro Žirnio slaptoji tarnyba


2021-08-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" aprašymas

Andrejus Belianinas (g. 1967 m. Astrachanėje) debiutavo praeito dešimtmečio pradžioje ir šiuo metu Rusijoje yra vienas populiariausių fantastikos žanro rašytojų.


Romano "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" herojus - jaunesnysis milicijos leitenantas Nikita Ivanovičius Ivašovas, kuriam likimas iškrėtė žiaurų pokštą - iš šiandieninės Maskvos švystelėjo į caro Žirnio valdomą Lukoškino miestą, labai primenantį pasakų pasaulį.

Bet paaiškėjo, kad ir pasakose vagių esama. Ir ne bet kokių, o sugebėjusių savo ilgais pirštais į paties caro iždą pasikėsinti.

Ir paskyrė caras Žirnis jaunesnįjį leitenantą Nikitą Ivanovičių Ivašovą specialiosios tarnybos paieškos vaivada, ir paliepė jam vagis surasti. Suras - auksu apipils, o jei ne - caro kardelis vaivados galvelę tik šmaukšt...


Iš rusų kalbos vertė Vytautas TunkūnasParašykite atsiliepimą apie "Caro Žirnio slaptoji tarnyba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Caro Žirnio slaptoji tarnyba", kurį parašė Andrejus Belianinas. Siūlome ne tik išsamų "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrejus Belianinas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Caro Žirnio slaptoji tarnyba". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" perkama kartu