0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.1 SoldOut

Knygos "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga" aprašymas

Becca Fitzpatrick romanas „Crescendo“ – tai antroji bestselerio „Puolęs angelas“ dalis.
Noros gyvenime šiuo metu nestinga rūpesčių. Ji susidraugauja su savo angelu sargu Lopu (kuris vis tik nėra tokio jau „angeliško“ būdo), bet jaunuolių meilei atsiranda rimtų kliūčių. Lopas vis labiau tolsta nuo Noros ir ši nesupranta, ar tai daroma jos labui, ar viskas tik dėl to, kad Lopas susižavėjo didžiausia Noros prieše Marse Milar. Negana to, Norą lanko nužudyto tėvo dvasia, ir ji pasiryžta išsiaiškinti, kas kaltas dėl tėvo mirties. Stengdamasi sužinoti, kaip viskas vyko iš tiesų, Nora vis dažniau savęs klausia, ar tėvo žūtis nesusijusi su tuo, jog ji yra nefilimė.
Noros gyvybė nuolat pavojuje, tad nesulaukusi pagalbos iš Lopo, ji imasi veikti pati. Tačiau per didelis pasitikėjimas savo angelu sargu pernelyg rizikingas. Ar Lopas to pasitikėjimo vertas? Ar tikrai jo siela švari?

  • Autorius: Becca Fitzpatrick
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 21x14, Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090100950

Parašykite atsiliepimą apie "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga", kurią skaitytojams dovanoja Becca Fitzpatrick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Becca Fitzpatrick su knyga "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Becca Fitzpatrick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Crescendo. Ciklo "Puolęs angelas" 2-oji knyga" perkama kartu