NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Dėkingumo efektas

Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-11 Vaida

Labai greitai ir puikiai skaitoma, lengvai suprantama. Nuostabi praktika skaidrinanti kasdienybę.


2024-02-29 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dėkingumo efektas" aprašymas

Dėkingumas gali būti tavo raktas į gyvenimą be baimės, į naujas galimybes ar esi pasiruošęs pažadinti tikrąsias savo galias ir patirti dėkingumo poveikį?

Skaitydamas šią knygą „Dėkingumo efektas“ tu sužinosi:

KAIP DĖKINGUMAS GALI PADĖTI SIEKTI GYVENIMO TIKSLŲ: tie kurie atranda didžiąja tiesą, panaudoja atomus iš kurių sudarytas mūsų kūnas. Ši tiesa leidžia nebe vertinti, o priimti viską su meile ir siekti didesnio meistriškumo ir sąmoningumo. Tuo tarpu kiti dėl nedėkingumo ir išankstinių nuostatų laikui bėgant tiesiog palūžta.

KAIP PAJUSTI PASITENKINIMĄ IR MYLĖTI GYVENIMĄ, MYLĖTI SAVO EGZISTENCIJĄ: nedėkingumas slegia ir tempia žemyn. Kai būname nedėkingi, silpsta imuninė sistema, dvasinis gyvenimas atrodo pragariškas, netenkame proto aštrumo.

Knygoje sužinosi kaip dėkingumas paveikia visas septynias gyvenimo sritis. Kaip leidžia pasiekti aukštesnį būties lygmenį, išgrynina suvokimą ir įkvepia svarbiems darbams.

KAIP ATRASTI MĖGIAMĄ VEIKLĄ IR PRADĖTI DARYTI TAI KĄ IŠ TIKRO NORI: jei nesi dėkingas už tai, ką gali daryti, neleidi sau atsiskleisti, stabdai save. Tai reiškia, kad tiesiog neuždavei sau tinkamų klausimų arba nesiėmei veiksmų, kad įgyvendintum savo svajones. Šioje knygoje sužinosi kaip būti dėkingam už kiekvieną žingsnį, kurį žengi link tikslo.

KAIP DĖKINGUMO EFEKTAS PASITARNAUJA VERSLE: verslo pasaulyje dėkingumas yra išlikimo raktas. Jei įmonėje nėra dėkingumo, ji besielė, tada ji smunka arba nyksta. Veikiant dėkingumo efektui verslas klesti. Tai ką darome yra vibracijos kurios paveikia kiekvieną įmonės aspektą – nuo viršaus iki apačios, įmonė arba klesti, arba kenčia. Kiekvienas produktas ar paslauga turi tam tikrą energiją. Jei gaminamas produktas, atliekama paslauga be meilės ir dėkingumo, tai pajaučia kiekvienas.

KAIP TAPTI GENIJUMI IR ĮGYVENDINTI DIDŽIAUSIAS SAVO SVAJONES: tau nereikia juo tapti, tu jau esi genijus, tik dar neatsiskleidei. Dėkingumas yra galingiausia priemonė. Jis ne tik ves tave dvasinių ieškojimų keliu, bet ir padės kuo geriau išnaudoti savo proto galimybes.

Šioje knygoje pristatomi efektyvūs būdai kaip atrasti tikrąjį meilės šaltinį, dėkingumo galią ir maksimaliai atskleisti tavo potencialą.

KAIP PASITELKUS DĖKINGUMO GALIĄ SUSIKURTI FINANSINĘ GEROVĘ: dauguma žmonių dėl finansų ir jų valdymo nuolat jaučia nerimą ir įtampą. Retas galėtų nuoširdžiai pasakyti, kad nuolat jaučia dėkingumą už dabartinę savo finansinę padėtį. Knygoje sužinosi, kaip ir kada pradeda veikti jėgos, pritraukiančios finansinę gausą.

KOKIA YRA DĖKINGUMO GALIA: ir kur ji slypi. Kaip dėkingumas atveria tavo širdį ir joje glūdintį nesuvokiamą intelektą. Ir kodėl dėkingas žmogus trykšta entuziazmu ir tampa nebesustabdomas.

KAS YRA DĖKINGUMO EFEKTAS: ir ko nori visi žmonės nepriklausomai nuo religijos, amžiaus ar odos spalvos, kas yra mūsų žmogiškos egzistencijos esme. Galiausiai, kaip pažadinti ir vėl iš naujo išgyventi iš pačių širdies gelmių kylantį dėkingumą.

KOKIA YRA STABILIŲ IR ĮKVEPIANČIŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS: kaip sukurti, pagerinti, sustiprinti santykius su svarbiais žmonėmis? Kaip atstatyti iširusius santykius su artimais žmonėmis?

Šioje knygoje atrasi atsakymą kas yra besalygiška meilė žmonėms ir įvykiams ir kaip ją patirti. Nes nėra nieko daugiau – tik meilė.

KAIP IŠMOKTI PRIIMTI VISKĄ KAS NUTINKA, NET IR SKAUDŽIAS KLAIDAS IR NETEKTIS SU DĖKINGUMU: ir kokią neįtikėtiną įtaką tai turės tavo gyvenimui. Sužinosi ir akivaizdžiai pamatysi kad kiekvienas gyvenimo įvykis tėra bandymas pažadinti tavo dėkingumą...

Šioje knygoje „Dėkingumo efektas“ Dr. Demartini parodys gilios transformacijos procesą, pratimus bei pateiks konkrečias afirmacijas kurios sujungs tavo širdį ir protą, bei palydės į dėkingumo kelionę. Kelionę kurioje mylinti širdis ir išmintingas protas tave ves į harmonigą pilnatvės gyvenimą.

„Knyga, kuri priverčia į dėkingumą pažvelgti skirtingais kampais ir skatina žengti dar vieną tvirtą žingsnį sąmoningumo link. Lengvai skaitoma, įtraukianti ir verčianti ne tik kelti sau kokybiškus klausimus, bet ir į juos atsakyti.“
Simona Nainė

„Dėkingumas šiais laikais yra nepopuliarus – nuvertintas. Todėl mus supa tiek daug nelaimingų ir nusivylusių žmonių. Jeigu tik jie žinotų, koks Pasaulis yra dosnus kai esi DĖKINGAS. Paklauskite išmintingų žmonių ir jie pasakys: kuo esi dėkingesnis, tuo labiau vertini tave supančius stebuklus. O kuo labiau vertinti tuo daugiau džiugesio jauti. O juk mums trūksta džiugesio? Ši knyga apie dalykus, kuriuos pasieksite perpratę dėkingumą!“
Alex Monaco, Bestselerių „Laimingi šunsnukiai” ir „Sielos drabužiai arba becukris A.” autorius

„Neįmanoma sustabdyti Dėkingo Žmogaus, kuris spinduliuoja meilę, jaučia įkvėpimą ir trykšta entuziazmu. Šioje knygoje pristatomos pačios įdomiausios istorijos ir praktikos, padėsiančios atskleisti dėkingumo galią savo gyvenime. Tai tęsinys knygos „Proveržio patirtis”.“
Neo RossKiti taip pat domėjosi


2023-12-13

Suintrigavo pavadinimas, atsisiunčiau. Perskaičiau iki vietos, kur autorius rado net 69 teigiamas naudas dėl Amerikos pastatų dvynių sunaikinimo. Pav. grabų verslas turėjo daug darbo ir didelius pelnus, laidojimo biurai - taip pat. Aukščiausio lygio cinizmas

2021-12-11

Labai greitai ir puikiai skaitoma, lengvai suprantama. Nuostabi praktika skaidrinanti kasdienybę.

2021-06-28

Labai viltinga knyga

2021-06-22

Kai esame dėkingi, turime prieigą prie momentinės savo sielos išminties ir toliau darome kvantinius šuolius bei augame. Mūsų esmė yra augti. Nėra nieko daugiau.. ir tą darome dėkodami už visą ką turime, ką gauname, visas patirtis. net skaudžiausias. turime būti dėkingi.

Parašykite atsiliepimą apie "Dėkingumo efektas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

John F. Demartini, Natalya Androsova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dėkingumo efektas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dėkingumo efektas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dėkingumo efektas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dėkingumo efektas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John F. Demartini, Natalya Androsova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dėkingumo efektas" perkama kartu