0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dešimt žingsnių į sėkmę

Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 1.20 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dešimt žingsnių į sėkmę" aprašymas

Klestėjimas – tai ne kažkoks pinigų kiekis ar kiti materialūs turtai, tai sielos ir kūno būsena.
Jį gali pasiekti bet kuris žmogus, kuris siekia klestėti ir yra pasirengęs įdėti daug pastangų. Darna savo paties sieloje – tai pagrindinė sąlyga, atvedanti į suklestėjimą. Meditacijos padeda pasiekti harmonijos, pašalina stresą ir stiprina nervų sistemą bei sveikatą.
Lengviausia suklestėti, bendraujant su gamta. Ilsėdamiesi tarp žydinčių augalų sode arba gėrėdamiesi žydinčiomis sakūromis, mes sukuriame klestėjimą sau ir savo giminei. Mėgaudamiesi didingu Fudzijamos vaizdu, stipriname savo sielą ir kūną. Bambukas moko mus ištvermės, o mes, stebėdami kačiukų žaidimus, mokomės būti nerūpestingi; grožėdamiesi aštriais pušies spygliais, mąstome apie ilgaamžiškumą. Po šaltos ir atšiaurios žiemos visada ateina pavasaris, žydintis ir nuostabus, po to – vasara, su gausybe vaisių ir saulės spindulių. Linkiu jums, kad jūsų gyvenime visada būtų klestėjimo pavasaris ir gausybės vasara.Parašykite atsiliepimą apie "Dešimt žingsnių į sėkmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Kacudzo Niši parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dešimt žingsnių į sėkmę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dešimt žingsnių į sėkmę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dešimt žingsnių į sėkmę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dešimt žingsnių į sėkmę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kacudzo Niši tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dešimt žingsnių į sėkmę" perkama kartu