0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.74 SoldOut

Knygos "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)" aprašymas

Tai žodynas, kuriame pateikiami ne tik trumpiniai, bet ir jų paaiškinimai. Pasirinkti aktualiausi įvairiausių sričių terminai — politikos, mokslo, medicinos, švietimo, karybos, kompiuterių, net laikraščių reklamų. Iš viso žodyne yra 5000 trumpinių. Jis bus naudingas ir kalbininkams, ir kitų sričių specialistams, studentams, mokslininkams.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1997
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • ISBN ar kodas: 9986-805-27-9

Parašykite atsiliepimą apie "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dictionary of Abbreviations (Trumpinių žodynas)" perkama kartu