0
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Dingusi nuotaka

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090130322

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Legendinės detektyvų kūrėjos Mary Higgins Clark ir kitos ne mažiau talentingos autorės Alafair Burke bendras kūrinys „Dingusi nuotaka“ – antroji serijos „Įtariamieji“ dalis, kurioje televizijos laidos kūrėjai aiškinsis mįslingas merginos dingimo aplinkybes.


Prieš penkis metus Amanda Piers gyvenimas priminė pasaką. Ji buvo bepaveldinti savo tėvo apatinio trikotažo bendrovę, jos laukė išsvajotos vestuvės su koledžo laikų mylimuoju. Ją ir Džefą užgrūdino kartu patirti džiaugsmai ir vargai, tad ji tikėjo, kad turint mylinčios šeimos užnugarį viskas susiklostys puikiai. Tačiau po mergvakario, likus dienai iki vestuvių  Amanda dingo. Penkeri metai neišsklaidė jos dingimą gaubiančios miglos, todėl paslaptingo įvykio aplinkybes imasi tirti Laura ir Aleksas – televizijos realybės šou „Įtariamieji“ žurnalistai.


Laidos prodiuserė Laura ir jos vedėjas Aleksas nori išsiaiškinti kas gi įvyko prieš penkerius metus. Laura įsitikinusi, kad ši byla idealiai tinka jos kuriamos laidos formatui. „Įtariamųjų“ komanda nusprendžia atkurti paslaptingos nakties įvykius ir sukviečia dingusios moters artimuosius į ištaigingą viešbutį Floridoje. Jie kalbina kiekvienoą to triukšmingo vakarėlio dalyvį ir įrašo pakalbius, o vėliau stengiasi sujungti išsibarsčiusius taškus iš jų atkurti vientisą paveikslą.


Floridoje susitinka visi, kurie prieš penkis metus dalyvavo ištaigingame pasilinksminime. Čia atvyksta pavydi Amandos sesuo, lovelasai pabroliai ir buvęs Amandos sužadėtinis. Kiekvienas iš jų turi savo versiją, kas nutiko tą naktį. Tačiau puse lūpų kalbama ir apie tai, kad pati Amanda turėjo motyvą dingti lyg į vandenį. Per penkis metus pasikeitė daugybė dalykų – Amandos tėvai išsiskyrė, bendrovę valdyti ėmėsi jos sesuo Šarlotė. Geriausia Amandos draugė Sandra įsitikinusi, kad už nuotakos dingimą atsakingas Džefas. Juk jis, netrukus po Amandos dingimo, vedė vieną iš pamergių, su kuria gyvena iki šiol.


Laura ir Aleksas supranta, kad klausimų daugiau nei atsakymų. Tačiau jiems aišku viena: kad ir kas slypi už Amandos dingimo, jis nori, kad paslaptis liktų neatskleista, „kol mirtis juos išskirs“.


Mary Higgins Clark tituluojama detektyvų karaliene, kurios knygų parduota daugiau nei 80 mln. egzempliorių. Jos romanus vertina viso pasaulio skaitytojai, o profesionalai įvertino ne viena prestižine premija. Vienas iš svarbiausių detektyvų žanro literatūros apdovanojimų pavadintas jos vardu. „Dingusi nuotaka“ – jau antroji „Įtariamųjų“ serijos knyga. Šiuos kūrinius legendinė detektyvų kūrėja rašo su Alafair Burke.

Alafair Burke kuria ne mažiau įtraukiančius detektyvus ir trilerius, be to juose justi tikrų nusikaltimų ir bylų pėdsakai – kadaise rašytoja dirbo teisės srityje ir dar ir dabar tebedėsto kriminalinę teisę.


Iš anglų kalbos vertė Ema Trukšinaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu