0

Diplomatų šypsenos ir pokštai

Kaina internetu: 12,69 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 0.60 € (5%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Diplomatų šypsenos ir pokštai

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9789955267256

2021-01-31 12.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Diplomatų šypsenos ir pokštai" aprašymas

"Ši knyga "Diplomatų šypsenos ir pokštai" apie humorą diplomatijoje, bet skiriama ne tik diplomatams ar tarptautinių santykių, politikos, istorijos bei teisės mokslų studentams, įvairių valstybės įstaigų darbuotojams, sportininkams, kurie bendrauja su užsieniečiais. Ji pravarti Lietuvos karininkams, dalyvaujantiems susitikimuose ir misijose su kitų valstybių kariškiais, mūsų šalies gynybos atašė. Dar labiau ji reikalinga verslo žmonėms, kurie kasdien bendrauja su užsienio kompanijų atstovais, dalyvauja derybose ir kaip ekonominiai diplomatai reprezentuoja mūsų šalį. Juk prekybos diplomatija dažnai vyrauja net atskirų šalių santykiuose. Geras humoro jausmas verslininkams itin praverčia, nes jie sudaro sutartis su įvairiomis kompanijomis, taip pat neretai bendrauja su kitų valstybių pareigūnais. Verslininkai irgi turi išmanyti diplomatinį protokolą, vienos ar kitos šalies istorinius bei kultūrinius ypatumus, papročius, žmonių charakterius, nes tai palengvina bendravimą su partneriais. Diplomatijoje ir versle atsitinka daug juokingų situacijų, todėl parodydamas, kaip diplomatai ir verslininkai gali išnaudoti humorą savo labui, viliuosi, jog ši knyga padės vykusiu pokštu, sąmojumi, išmone, pajuokavimais daugiau pasiekti, įgyti naujų draugų.
Didžiausias motyvas parašyti šią knygą buvo noras pasidalyti skaitytu, regėtu ar „suskeltu“ diplomatiniu humoru su visais juokauti mėgstančiais skaitytojais, nes juokas ne tik palengvina bendravimą, bet ir padeda išvengti keblių situacijų."

Alfonsas Eidintas

Parašykite atsiliepimą apie "Diplomatų šypsenos ir pokštai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Diplomatų šypsenos ir pokštai, kurią skaitytojams dovanoja Alfonsas Eidintas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfonsas Eidintas su knyga Diplomatų šypsenos ir pokštai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Diplomatų šypsenos ir pokštai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Eidintas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Diplomatų šypsenos ir pokštai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Diplomatų šypsenos ir pokštai" perkama kartu