0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-04-07 Laisva Forma

Pritariu pirmam komentarui, kad knyga tikrai super bet kam, kas domisi dizainu.

Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono" aprašymas
Vadovėlyje nagrinėjami svarbiausi dizaino formavimosi ir raidos etapai nuo XIX a. vidurio iki XXI amžiaus. Medžiaga dėstoma istoriniame, socialiniame ir kultūriniame kontekste, aptariami reikšmingesni mokslo atradimai, meno kryptys, lėmusios dizaino raidą. Vadovėlis skirtas dizaino, architektūros, taikomosios dailės specialybių studentams ir aukštesniųjų dailės mokyklų moksleiviams, jis taip pat pravers visiems, susiduriantiems su dizaino problematika. Būdingiausios kiekvieno laikotarpio iliustracijos ir jų komentarai įrašyti atskirai išleistoje kompaktinėje plokštelėje.


2015-04-07

Pritariu pirmam komentarui, kad knyga tikrai super bet kam, kas domisi dizainu.

2008-04-30

super knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono, kurią skaitytojams dovanoja Laimutė Cieškaitė-Brėdikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laimutė Cieškaitė-Brėdikienė su knyga Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimutė Cieškaitė-Brėdikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dizaino raida. Nuo Morriso iki Morrisono" perkama kartu