⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Drama, kuri nesibaigia: mano laikas

6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas" aprašymas

Penkerių metų partizanų sūnus lieka našlaitis. Pagyvenusi auklė vienuolė vaikų namuose suteikia berniukui religinių ir tautinių žinių ir už tai pašalinama iš darbo.

Gabus vaikas kai kuriems draugams kelia pavydą. Vienas toks įkalba Vasario 16 d. iškelti Trispalvę ir įskundžia. Už tai "bandituką" nuteisia 7-eriems metams tremties, o draugužis tampa komsorgu.


Paauglys taigoje pjauna medžius ir draugauja su mokytoja angliste, padedančia jam mokytis Šekspyro dramų. Vėliau jis tremtį aprašysiąs dramomis.

Po kiek laiko kapinėse jis pamato gulage dingusios motinos skulptūrą - Madoną su spygliuotos vielos karūna. Nuo tada jis dirba skulptoriumi, kol su sūnumi padaro Lukiškių aikštės vertą paminklą, kurio valstybė jau trečias dešimtmetis neįstengia pastatyti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas", Izidorius Ignatavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Izidorius Ignatavičius su knyga "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Izidorius Ignatavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Drama, kuri nesibaigia: mano laikas" perkama kartu