0

Draudžiu

  • Nuolaida knygai -26%
3.8
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 1.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-05

Informacija

Draudžiu

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090304464

2021-02-28 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Draudžiu" aprašymas

Romantiškas, kupinas tamsių paslapčių ir deginančios aistros romanas „Draudžiu“ pasakoja uždraustos meilės istoriją. Ką daryti, kai širdis veržte veržiasi mylėti žmogų, kurio mylėti tiesiog negalima?


Kas rytą jau pusė metų važiuojame tuo pačiu autobusu. Autobusas būna sausakimšas, bet prie jo vieta visada laisva. Jis sėdi prie lango, o aš įsitaisau šalia, prie tako. Kartais atrodo, kad tą vietą jis saugo būtent man.

Kas rytą kartojasi tas pats scenarijus. Aš atsisėdu, o jis priglaudžia koją prie manosios.

Šį rytą taip pat.Romanas „Draudžiu“ pasakoja apie Korą Zalvares, dirbančią matematikos mokytoja Randelo vidurinėje mokykloje, Minesotos valstijoje. Jos vyras – žiaurus, pagiežingas despotas, siuntinėjantis žmoną atnešti alaus ir reikalaujantis patiekti valgį. Kora gyvena tingų ir nuobodų gyvenimą, ne visuomet mėgaujasi ir darbu, tiesa, labiausiai ją džiugina įvairių mokyklos švenčių, renginių ar pasirodymų organizavimas. Jiems Kora niekuomet nepritrūksta idėjų ir entuziazmo. O dabar mokykloje dar yra ir Džeimsas...


Džeimsas – rūpestingas ir beprotiškai gundantis technologijų mokytojas, besipuikuojantis tobulu kūnu ir mėtantis karštas užuominas Korai. Kai viskas atrodo niūru, beprasmiška ir netikra, Koros kelyje pasipainiojęs naujasis kolega priverčia jos širdį plakti stipriau, o mintys apie Džeimsą uždega neįveikiamu karščiu.


Tačiau Kora ištekėjusi, o Džeimsas vedęs, todėl jų mintys ir flirtas negali peržengti ribų. Tačiau Korai pamažu kyla vis daugiau klausimų. Kodėl ji niekuomet nematė Džeimso žmonos? Tiesa, jis apie ją kalba, tačiau, kur ji?


Uždraustos meilės, tamsių paslapčių ir beprotiškos aistros kupina istorija „Draudžiu“ įtraukia į tikrą santykių maišalynę. Kas nutiks Džeimsui ir Korai? Ar įmanoma įskaudinus visus aplinkinius susikurti laimę ant laimės ir meilės griuvėsių?


Knygos „Draudžiu“ autorė K. B. M. Lion yra pradedanti lietuvių rašytoja. Tikrasis autorės vardas – Kornelija Mineikė. Šis jos kūrinys buvo patalpintas rašytojų platformoje Wattpad ir sulaukė milžiniško susidomėjimo, jis buvo perskaitytas daugiau nei 24 tūkstančius kartų. Tokio skaitytojų palaikymo sulaukusi knyga dabar išleista ir įprastu formatu.


Wattpad platformoje buvo atrasta ir garsiosios serijos „After“ autorė Anna Todd, tačiau lietuvių autoriai čia sulaukia kur kas mažiau dėmesio.

2020-11-17

Knygoje kupina nelogiškų detalių.

2019-09-05

2019-06-13

Romanas vertas labai aukšto balo ;)

2019-02-12

Stiprus meilės romanų žanro pavyzdys.

Jei tau norisi pajusti ugnelę širdyje, suaudrinti fantaziją (ir įsivaizduoti save TOSE situacijose!), sušokti tango su scenarijumi ir šios knygos scenomis...

...Skaityk "Draudžiu".

Užkūrė, užvedė ir užbūrė.

Parašykite atsiliepimą apie "Draudžiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Draudžiu, kurią skaitytojams dovanoja K.B.M. Lion. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar K.B.M. Lion su knyga Draudžiu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Draudžiu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė K.B.M. Lion. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Draudžiu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Draudžiu" perkama kartu