0

Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka")

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415019649

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka")" aprašymas

Savaitė po savaitės: kas vyksta su jumis ir kūdikiu. Nuostabus šiuolaikinės moters Hermoinos nėštumo dienoraštis.


Kas nutiko mano plaukams? Ar tos strijos taip ir liks ant mano kūno? Ar kada nors vėl norėsiu mylėtis? Ką žmonės turi galvoje, kai sako „nėštumo hormonai"? Nejaugi kvapų terapija iš tiesų gali sukelti persileidimą? Kodėl apie motinystę ir moters kūne augančią būtybę yra sukurta tokių baisių filmų? Juk tai taip nuostabu? O gal nemalonu? O gal viskas iš karto: ir baimė, ir nuostaba, ir didžiulis pakilimas, ir apatija? Ko aš galiu tikėtis: ramybės ar tik kažko panas aus j jūros ligą? Kas bus, jei nedarysiu dubens dugno raumenis stiprinančių pratimų? Ar neiškris mano gimda? Kodėl vis dar nejaučiu vaiko judesių? Kodėl jis vis juda ir neleidžia man pailsėti? Ar nepakenks jam cigaretės, kurias surūkiau, kai dar nežinojau, kad esu pastojusi? Ar kada nors vėl galėsiu pabūti viena? Kas bus, jei gimdymas užsitęs ir aš nepagimdysiu? Ar kas nors man paduos puodelį arbatos?"

Kaz Cooke


Rašytoja ir dailininkė Kaz Cooke tik su jai būdingu šmaikštumu aprašo viską, ką šiuolaikinė moteris turi žinoti apie nėštumą (ir kai ką, ko gal geriau ir nežinoti).


Nėštumo vadovo "Du viename" pagrindinė herojė, linksmoji nėštukė Hermoina, atveria savo nėštumo dienoraštį, kuriame visos netikėčiausios nėštumo metu jai nutikusios istorijos, džiaugsmai ir baimės. Knygoje taip pat aprašomi nėštumo metu vykstantys pokyčiai, atsakoma į aktualius klausimus, pateikiama patarimų.


Iš anglų kalbos vertė Elena Laimutė Gylienė

Parašykite atsiliepimą apie "Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka"), kurią skaitytojams dovanoja Kaz Cooke. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kaz Cooke su knyga Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kaz Cooke. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Du viename. Nėštumo vadovas ("Mamos biblioteka")" perkama kartu