0

Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955259374

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai" aprašymas

Mokomoji knyga "Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai" skirta chemijos inžinerijos studijų krypties studentams, studijuojantiems pagal maisto technologijos ir inžinerijos bakalauro studijų programą.

Knygoje "Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai" pateikiama informacija, taikoma tiek tarptautinėje praktikoje, tiek mūsų šalyje, atliekant duonos kepimo įmonėse technologinius įvairių rūšių kepinių skaičiavimus, taip pat projektuojant pagrindinių ir papildomų žaliavų priėmimo bei paruošimo gamybai, tešlos ir pusgaminių (įmaišų ir raugų), kepimo ruošinių formavimo, kildymo, kepimo, gatavos produkcijos pakavimo ir laikymo skyrius bei parenkant technologinę įrangą. Atskirame skyriuje aptarti konditerijos įmonių projektavimo ypatumai.

Parašykite atsiliepimą apie "Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Gražina Juodeikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Juodeikienė su knyga Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Juodeikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Duonos ir konditerijos įmonių projektavimo pagrindai" perkama kartu