NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Džeimsas ir milžiniškas persikas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 6.79 SoldOut

Knygos "Džeimsas ir milžiniškas persikas" aprašymas

Antrasis mylimiausio pasaulyje vaikų rašytojo knygos leidimas lietuvių kalba.
Mažasis Džeimsas Henris Troteris kartu su dviem bjauraus būdo tetom gyvena aplūžusiame name vidury didelio apleisto sodo. Vieną be galo liūdną dieną Džeimsas sutinka keistą senuką, kuris padovanoja jam paslaptingą maišelį. Deja, greitai bėgdamas namo, berniukas pameta dovaną. Tik ar tikrai? Ir kodėl sode ima dėtis tokie neįtikėtini dalykai?

Kartu su kitomis Roaldo Dalio knygomis "Džeimsas ir milžiniškas persikas" svariai papildo pasaulinį vaikų literatūros aukso fondą.


  • Autorius: Roald Dahl
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883081

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džeimsas ir milžiniškas persikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džeimsas ir milžiniškas persikas", kurį pristato Roald Dahl. Siūlome ne tik išsamų "Džeimsas ir milžiniškas persikas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roald Dahl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džeimsas ir milžiniškas persikas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džeimsas ir milžiniškas persikas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džeimsas ir milžiniškas persikas" perkama kartu