⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pinokio nuotykiai: medinuko istorija

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-19


2022-12-31 12.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija" aprašymas

Vaikų literatūros klasika „Pinokio nuotykiai. Medinuko istorija“ – tai knyga populiarumu pasaulyje nusileidžianti tik Biblijai. Istorija, perkurta ir pritaikyta skirtingose meno srityse, pirmiausia kalba apie atsakomybę, gerus darbus ir gebėjimą tobulėti, nepaisant kelyje pasitaikančių kliūčių.


Dailidė randa kalbantį medžio gabalą ir atiduoda jį vargšui kaimynui Džapetui, kuris iš medžio išdrožia lėlę ir pavadina Pinokiu. Šis, vos tik išmokęs vaikščioti, pabėga nuo Džapeto.

Pasirodo, Pinokis svajoja tapti tikru berniuku, tačiau tik krečia pokštus ir kelia baisią sumaištį. Netrukus karabinieriai suima Džapetą, nes įtaria, kad šis netinkamai prižiūri Pinokį. Pinokis grįžta į Džapeto namus ir netyčia pribaigia kalbantį svirplį, kuris nori jam padėti. Tą vakarą Pinokis užmiega kojas užkėlęs ant viryklės ir ryte supranta, kad jos nudegė. Grįžęs iš kalėjimo Džapetas pagamina Pinokiui naujas kojas.

Dėkingas Pinokis pažada eiti į mokyklą ir Džapetas parduoda savo vienintelį paltą, kad nupirktų Pinokiui knygą…

Jei jis elgsis gerai ir bus kilnus, galbūt Pinokio svajonė išsipildys ir jis nebebus tik medinukas.


Pinokis patiria begalę keisčiausių ir įdomiausių nuotykių ir pridaro daug klaidų, nesugebėdamas atskirti, kas jam linki blogo, o kuo iš tiesų galima pasitikėti.


Nuostabus, klasika tapęs pasakojimas „Pinokio nuotykiai. Medinuko istorija“ moko klausyti ir gerbti artimus žmones, tesėti pažadus, sakyti tiesą, jausti dėkingumą ir rodyti gerumą tiems, kurie jums geri. Tai pasakojimas apie vaiko virsmą, pokyčius, kurie moko jausti atsakomybę už savo elgesį ir veiksmus.


Pinokio istorija yra daugiausia į užsienio kalbas verstas grožinės literatūros kūrinys. Ji įkvėpė daugybę kitų literatūros, teatro, dailės kūrinių, pagal ją sukurta begalė filmų. Manoma, kad ši istorija yra išversta į 260 kalbų, o tai reiškia, jog „Pinokio nuotykiai“ yra populiariausia nereliginė knyga pasaulyje. 


Carlo Collodi (tikr. Carlo Lorenzini, 1826–1890) – italų rašytojas ir žurnalistas, išgarsėjęs pasaka vaikams „Pinokio nuotykiai. Medinuko istorija“, kuri pradžioje (1881 m.) buvo skelbiama „Vaikų laikraštyje“ atskiromis dalimis, o 1883 m. išleista kaip knyga.

Gimė Florencijoje. Karų už Italijos nepriklausomybę metu tarnavo Toskanos kariuomenėje.


Iš italų kalbos vertė Audrius Musteikis


  • Pavadinimas originalo kalba: Le avventure di Pinocchio
  • Autorius: Carlo Collodi
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415401
  • Vertėjas: Audrius Musteikis
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-19

2019-01-19

Labai gera ir gražiai išleista knyga, nuostabios Robert Ingpen iliustracijos, skaičiau su pasimėgavimu :) turiu beveik visas leidyklos Nieko rimto su šiou iliustratoriumi išleistas knygas išskyrus Coliukė ir Vėjas gluosniuose - visos išpirktos :) - siūlyčiau visiems įsigyti - nepasigailėsit :)

Parašykite atsiliepimą apie "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija", kurį pristato Carlo Collodi. Siūlome ne tik išsamų "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carlo Collodi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pinokio nuotykiai: medinuko istorija" perkama kartu