⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl rekomenduojame skaityti klasiką? Todėl, kad tokios knygos suvaidino lemiamą vaidmenį formuojant šių dienų literatūrą. Susipažinę su klasika skaitytojai geriau perpranta visas kitas knygas, atpažįsta nuorodas, gali giliau pažvelgti į istorinį kontekstą. Klasikinės knygos patinka tiek vyrams, tiek moterims, jos įtrauktos į jaunimui skirtas mokyklos programas. Tačiau turime klasikinės literatūros ir vaikams! 6-8 metų mažyliai pasirengę nerti į istorijas, kurios užkariavo ne vienos kartos skaitytojų širdį.

Rasta: 102
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pasakos | Beatrix Potter
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
26,79 €
Turime sandėlyje
Pepė Ilgakojinė | Astrid Lindgren
13,29 €
Turime sandėlyje
Robinzonas Kruzas | Daniel Defoe
12,69 €
Turime sandėlyje
Ezopo pasakėčios | Ezopas
10,99 €
Turime sandėlyje
Pedingtonas užsienyje | Michael Bond
9,69 €
Turime sandėlyje
Alisa stebuklų šalyje | Luisas Kerolis (Lewis Carroll)
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 102
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaikų klasikinė literatūra nepraranda aktualumo ir nepaskęsta modernių knygų gausoje. Istorijos, dažniausiai, šviesios, vaizdžios, akcentuoja kertines žmogiškąsias vertybes, moko vaikus teisingumo, gerumo, draugystės, pagarbos.

6-8 metų vaikams skirtoje klasikinės literatūros skiltyje rasite tikrai gerai pažįstamus kūrinius. Smagu ir tai, kad vertės neprarandančių knygų kaina draugiška, be to, internetu parduodame daug leidinių su akcija.

Nuo ko pradėti? Kiekvieną biblioteką papildyti turėtų TOP skaitoma knyga „Mažasis Princas“, kurią parašė talentingasis Antoine de Saint-Exupery. Turime net keletą skirtingų leidimų, tad kviečiame tėvelius pirkti online, tą, kuris jums gražiausias – skirtingos iliustracijos populiarios tarp skirtingo amžiaus skaitytojų. Vieniems patinka klasikinės, kitiems modernūs ir jaukūs piešinukai.

Supažindinkite vaikus su suomių autorės Tove Jansson kultiniais personažais Mumiais Troliais. Be abejo, mažyliai jau gali pradėti pažintį ir su pirmomis rašytojos J. K. Rowling knygomis apie Harį Poterį. Patiems skaityti dar per sudėtinga, bet su tėvų ar brolių pagalba – pats tas.

Vaikų klasikinės literatūros skilties neįmanoma įsivaizduoti be Astrid Lindgren vardo. Rašytoja vaikams padovanojo tokius nuostabius personažus kaip Pepė Ilgakojinė, Rasmusas Klajūnas, Karlsonas, Broliai Liūtaširdžiai ir kitus.

Išdykusiems berniukams ir mergaitėms patiks Otfried Preusler personažas Plėšikas Hocenplocas, o kartu su rašytojo Alan Alexander Milne veikėju Mike Pūkuotuku vaikai pasisems unikalios meškiukiškos išminties.

Tarp populiarių vaikų klasikinės literatūros autorių vardų matome ir Roald Dahl, taip pat Jonathan Swift, kuris parašė „Guliverio keliones“, Charles Dickens, Carlo Collodi, Enid Blyton, L. Frank Baum ir kitus. Šie rašytojai paliko ryškų pėdsaką knygų pasaulyje. Jų kūriniai buvo ekranizuoti, o personažai persikėlė ne tik į filmus, bet ir teatrų scenas, ant drabužių bei produktų pakuočių.

Klasikinę literatūrą vertą skaityti visiems, o mūsų knygynas su džiaugsmu primena, kad tokių knygų turime įvairioms amžiaus kategorijoms. Be to, klasika neretai puikuosi išpardavimų skiltyje, tad geriausias, laiko patikrintas, įdomias, praturtinančias, naujo leidimo knygas įsigysite pigiau.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams?