TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Edukologijos terminija: kokybė ir problemos

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.25 SoldOut

Knygos "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos" aprašymas

Šiuolaikinės edukologijos terminijos lietuvių kalba padėtį apibūdinančia studija siekiama paskatinti edukologijos mokslininkus ir edukologinių studijų dalykų dėstytojus aktyviai dalyvauti sprendžiant šios krypties lietuviškosios terminijos tobulinimo ir terminų anglų kalba atitikmenų paieškų problemas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos", Bronislovas Bitinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronislovas Bitinas su knyga "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislovas Bitinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Edukologijos terminija: kokybė ir problemos" perkama kartu