0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ėko

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Rita

Puiki rašytojo Valdo Papievio knyga


2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ėko" aprašymas

Prozininko Valdo Papievio romanas „Ėko“ nustebins šiandieninės realybės atspindžiais bei gana smagiais netikėtumais. Tai egzistencinė knyga apie griūvantį miestą – mūsų jau seniai prasidėjusio vidinio griuvimo metaforą.

Paryžius ištuštėjęs. Nebeliko tokio įprasto turistų šurmulio. Gatvėse vos vienas kitas praeivis. Neprižiūrimos vejos, nevalomi fontanai… Atrodo, kad per trumpą laiką gamta sugebėjo atkovoti savo pozicijas. Pagrindinis knygos veikėjas bando suprasti, kur šiame apokaliptiniame pasaulyje yra jo vieta. Vienišo klajūno kelias susiduria su Ėko – tokiu pat vienišu šunimi – praeities gyvenimo atgarsiu. Kartu šie herojai leidžiasi į nuotykius ištuštėjusiame pasaulio didmiestyje.

Pasakotojo ir jo bičiulio Ėko laukia nepaprasta kelionė, kurioje jie sutiks įvairių personažų, mylės, gyvens ir ieškos atsakymų, kur link krypsta jų gyvenimas. Talentingas prozininkas Valdas Papievis apjungia melancholiją ir šmaikščias įžvalgas bei kuria nepaprastą istoriją apie buvusio gyvenimo aidus, dabartį ir tapatybę.

Valdas Papievis (g. 1962 m.) – lietuvių prozininkas, gyvenantis Prancūzijoje. Autorius Vilniaus universitete studijavo lietuvių literatūrą. Paryžiuje jis gyvena nuo 1995-ų metų. Valdas Papievis išleido keletą romanų bei trumposios prozos žanro kūrinių. Daug jo darbų buvo įvertinti įvairiomis premijomis.

Romanas „Eiti“ pelnė Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto ir Liudo Dovydėno premijas, taip pat buvo išrinktas kūrybiškiausia 2010-ų metų knyga.

Knyga „Brydė“ įvertinta Antano Baranausko premija. Novelė „Jūra, arba Savižudybės prevencija“ apdovanota Antano Vaičiulaičio premija.

2016-ais metais Valdui Papieviui skirta Nacionalinė kultūros ir meno premija. Ją autorius pelnė už egzistencinės patirties raišką ir atnaujintą romano estetiką.

Įvairios premijos ir palankios kritikų apžvalgos leidžia tikėtis, kad laukia kokybiškas kūrinys, kuris patiks visiems literatūros gurmanams. Siūlome romaną „Ėko“ įsigyti internetu ir tuo įsitikinti. Online knygyne rasite ir daugiau įvairių siužetų skaitinių, tinkamų visiems skoniams. Įvertinti turinį ir apimtį padės mūsų parengta santrauka, kurioje pirkėjai ras trumpą aprašymą, leidinio ištraukų, nurodytą puslapių skaičių, leidimo metus, vertėją bei daugiau svarbių detalių. Ieškote gerų knygų pigiau? Kviečiame pasižvalgyti po nuolat rengiamų įvairių išpardavimų ir akcijų pasiūlymus. Čia visada rasite draugiškų kainų.


  • Autorius: Valdas Papievis
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222340

2021-05-07

Puiki rašytojo Valdo Papievio knyga

2021-05-05

Egzistencinių minčių ir dvejonių, galvojimų, mintijimų ir nostalgijos apraiškų knygą. Kartu su autoriumi plauki ištuštėjusiomis Paryžiaus gatvėmis pamiršdamas kas pats esi ir kuo tiki. Viskas laikina, tirpsta, srūva, susimašo - kol skaitai esi absoliučiame transe, matai kitas spalvas, kitą pasaulį ir sunku iš jo ištrūkti...

Parašykite atsiliepimą apie "Ėko"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ėko", kurią skaitytojams dovanoja Valdas Papievis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valdas Papievis su knyga "Ėko" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ėko" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Papievis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ėko" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ėko" perkama kartu