0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė" aprašymas

Mokymo priemonę sudaro žaidimo lenta (42x59,4 cm.), 10 kortelių (8x12 cm.) su užduotimis, kauliukas , 4 figūrėlės.

Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai.

Skirta: vaikams nuo 3 iki 6 metų.

Kaip naudotis šia priemone?

Žaidimą „Emocijų šalis“ pradeda jauniausias arba žaidėjas, išmetęs 6 taškus. Vėliau kauliuką meta žaidėjas iš kairės, pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimo tikslas – nukeliauti iki laukelio „Finišo“, kur dalyvių laukia Emocijų šalies vakarėlis (kai kiekvienas iš žaidėjų padėkoja vienas kitam už puikų žaidimą ir kartu pasidžiaugia šauniai praleistu laiku arba pašoka, grojant linksmai muzikai). Žaidėjai meta kauliuką ir eina į priekį tiek laukelių, kiek taškų iškrito. Jei žaidėjas atsistoja ant raudonos spalvos laukelio – praleidžia vieną ėjimą, jei ant geltono – meta kauliuką dar kartą, jei ant žalio – traukia kortelę ir atlieka joje pavaizduotą užduotį. Tiltelis su balta rodykle rodo, iš kokio laukelio į kokį, reikia pereiti.

Kortelių reikšmė:

Kortelėse yra pavaizduotos skirtingos emocijos su užrašais: pyktis, baimė, džiaugsmas, liūdesys, nuostaba. Ištraukus kortelę reikia pavaizduoti joje nurodytą emociją, naudojant vaido ir kūno išraišką. Kai ištraukiama veiksmo kortelė – reikia pavaizduoti veiksmą, kuris yra rekomenduojamas atlikti, kai jaučiama tam tikra emocija:

Kvėpavimo pratimas (kai jaučiamas pyktis): įkvėpti lyg uostytum gėlę ir iškvėpti lyg pūstum žvakę.
Apkabinimas (kai jaučiamas liūdesys): apkabinti kitą žmogų ar žaislą.
Duoti penkis / pašokinėti ant 1 kojos (kai jaučiamas džiaugsmas).
Ploti rankomis (kai jaučiama nuostaba).
Sustingti (kai jaučiama baimė) ir pasilikt sustingus kol kažkas iš žaidėjų skaičiuoja iki 10 (galima ir pačiam skaičiuoti mintyse).

Ši mokymo priemonė „Emocijų šalis“ moko vaikus atpažinti ir išreikšti emocijas, per pasiūlytus elgesio raiškos būdus. Vaikai skatinami būti kantriais, išmokti laikytis taisyklių, žaisti grupėje, kantrybės laukiant savo, laimėti, pralaimėti, palaikyti kitus. Žaidžiant šį žaidimą vaikai taip pat mokomi skaičiuoti.

Galima sugalvoti ir savo žaidimo variantų (ištraukus emocijų kortelę papasakoti, kada vaikas jaučia tokią emociją ir pan.)


  • Autorius: Kamila Golod
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955325314

Parašykite atsiliepimą apie "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė", kurį parašė Kamila Golod. Siūlome ne tik išsamų "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kamila Golod. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Emocijų šalis. Žaidimas-mokymo priemonė" perkama kartu