⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

English for Tourism Hospitality

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "English for Tourism Hospitality" aprašymas

"English for Tourism Hospitality" - tai mokomoji knyga, skirta mokymo institucijoms, kurios rengia turizmo pramonės, viešbučių, kelionių ir maitinimo vadybos pecialistus. Šios priemonės tikslas - suteikti ir įtvirtinti specialybės anglų kalbos žinias, reikalingas sėkmingam šios srities specialisto funkcijų atlikimui tokiose srityse kaip viešbučių vadyba, tarptautinių konferencijų rengimas, kelionių / turų organizavimas savo ir užsenio šalyse, viešbučių maitinimo įstaigų vadyba.


Parašykite atsiliepimą apie "English for Tourism Hospitality"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "English for Tourism Hospitality", Svetlana Toropovienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Svetlana Toropovienė su knyga "English for Tourism Hospitality" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "English for Tourism Hospitality" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Svetlana Toropovienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "English for Tourism Hospitality" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "English for Tourism Hospitality" perkama kartu