0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Estezė ir vertinimai

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 2,19 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 6.60 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Estezė ir vertinimai


2021-06-30 2.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Estezė ir vertinimai" aprašymas

Nauja Vytauto Martinkaus literatūrologinių esė, straipsnių ir recenzijų knyga "Estezė ir vertinimai" tęsia autoriaus monografijoje "Estetinė literatūros gyvybė" (2010) nagrinėtus literatūros aksiologijos klausimus. Vertinimų teorine ir praktine ašimi pasirinkta estezė – literatūros kūrinio ir jo suvokėjo juslinis santykis, transformuotas į mentalinę patirtį.

Pirmoje knygos dalyje „Estezės beieškant“ šis literatūros kūrinio patyrimas pristatomas kaip teorinė ir estetinio patyrimo (pajautos) problema. Antroje knygos dalyje „Šiapus estezės. Aksiologinės prielaidos“ – autoriaus mintys apie literatūros kūrinio analizei ir interpretacijai svarbius metodologinius aspektus.
Trečioje dalyje „Anapus estezės. Vertinimai“ pristatomi lietuvių rašytojų konkrečių kūrinių vertinimai – jų recenzijos, apžvalgos, refleksijos.

Knyga skiriama literatūrologams, filologijos studentams ir kitiems, besidomintiems filosofiniais literatūros klausimais.Parašykite atsiliepimą apie "Estezė ir vertinimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Estezė ir vertinimai, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Martinkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Martinkus su knyga Estezė ir vertinimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Estezė ir vertinimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Martinkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Estezė ir vertinimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Estezė ir vertinimai" perkama kartu