0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gamtamokslinė pasaulio samprata

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Gamtamokslinė pasaulio samprata


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.59 SoldOut
Knygos "Gamtamokslinė pasaulio samprata" aprašymas

Leidinyje pateiktos studijų modulio "Gamtamokslinė pasaulio samprata" paskaitų anotacijos, taip pat užduotys studentams, referatų temos, referatų rašymo metodiniai nurodymai, pagrindiniai literatūros šaltiniai.Parašykite atsiliepimą apie "Gamtamokslinė pasaulio samprata"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gamtamokslinė pasaulio samprata, kurią skaitytojams dovanoja Linas Puodžiukynas ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Linas Puodžiukynas ir kt. su knyga Gamtamokslinė pasaulio samprata jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gamtamokslinė pasaulio samprata patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Linas Puodžiukynas ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gamtamokslinė pasaulio samprata palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gamtamokslinė pasaulio samprata" perkama kartu