0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-03-31 Zita

Labai kažkas nepelnytai nuskriaudė autorę, duodamas tik 3 žvaigždutes.Visos knygos super super geros - ir įtampa lyg detektyve, ir nepagrąžintas gyvenimas.


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.89 SoldOut

Knygos "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)" aprašymas

Dviejų Karin Alvtegen knygų rinkinys.


„Gėda“


Romane lygiagrečiai skleidžiasi dviejų skirtingų ir, rodos, nieko bendrą neturinčių moterų gyvenimo istorijos. Monika - sėkmės lydima medikė, ką tik sutikusi naują meilę. Maja Brita - depresyvi dramblotame kūne įkalinta atsiskyrėlė. Pamažu aiškėja, kad suluošintos abiejų moterų patirtys tarsi suparalyžiavusios jųdviejų gyvenimus. Įvykių sūkurys suveda Moniką su Maja Brita. Galbūt pažintis jas abi išgelbės. Galbūt ir pražudys. Ir ne tik jas, bet ir tuos, kurie greta. Kurie jas saugo, myli, brangina, kurie jų nekenčia.

„Išdavystė“

Eva supranta, kad jos vyras susitikinėja su kita moterimi. Ją užvaldęs sielvartas ir pyktis ima veikti tarsi be jos pačios žinios. Netikėtai Eva sutinka Juną – taip pat išdavystės prislėgtą žmogų, pastaruosius dvejus metus ligoninėje slaugantį komos ištiktą draugę. Jis tikisi viską pradėti iš naujo. Ji tikisi rasti atsakymus į begalę maudžiančių klausimų... Virtinė neišnarpliojamų įvykių ir užgautų emocijų. Visa tai destruktyvia jėga išplėšia veikėjus iš jaukios šeimyninės kasdienybės ir neša tolyn, gilyn...

  • Autorius: Karin Alvtegen
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789925212187

2011-03-31

Labai kažkas nepelnytai nuskriaudė autorę, duodamas tik 3 žvaigždutes.Visos knygos super super geros - ir įtampa lyg detektyve, ir nepagrąžintas gyvenimas.

2010-08-28

Skaiciau abi. Psichologinio tipo knygos. Kapstomasi po mintis ir jausmus. Sunkoka skaityti,bet visai neblogai

Parašykite atsiliepimą apie "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)", Karin Alvtegen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Karin Alvtegen su knyga "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karin Alvtegen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gėda. Išdavystė (dviejų knygų rinkinys)" perkama kartu