Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gema

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 15.36 SoldOut

Knygos "Gema" aprašymas

Romanas parašytas 1923–1924 metais, tačiau pirmą kartą išspausdintas tik 1998 metais. Nėra žinoma, kodėl jis liko nepublikuotas. Pats autorius jį laikė pirmuoju savo romanu, nors prieš tai jau buvo išleidęs „Svajonių kambarį“. Taigi būtent su šiuo kūriniu prasideda tikroji rašytojo E. M. Remarko era. Autoriaus laiškai garsiai to meto aktorei Marlenai Dytrich leidžia teigti, jog ji įkvėpė rašytoją sukurti pagrindinės romano herojės Gemos paveikslą. Nepastovi, besiblaškanti moteris konfliktuoja su įvairių tipų vyrais – kitaip tariant, įvairiais požiūriais į gyvenimą, kol galiausiai randa savąjį „aš“. Lietuvių kalba kūrinys publikuojamas pirmą kartą.


Erichas Maria Remarqas (1898 – 1970) parašė 14 romanų. Autoriaus
romanų temos – meilė ir mirtis: žmogaus būties pagrindas. Jose
skaitytojas sutinka pats save, išgalvoti veikėjai atrodo jam kaip jo
paties svajonių, abejonių ir baimių atspindys. Pirmasis pasaulinis karas
(„Vakarų fronte nieko naujo“),
Veimaro Respublikos drama („Kelias atgal“, „Trys draugai“, „Juodasis
obeliskas“), tremtis („Mylėk savo artimą“, „Triumfo arka“, „Naktis
Lisabonoje“, „Šešėliai rojuje).Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gema"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gema", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Gema" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gema" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gema" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gema" perkama kartu