0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gema

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9955-424-57-5

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gema" aprašymas
Romanas parašytas 1923–1924 metais, tačiau pirmą kartą išspausdintas tik 1998 metais. Nėra žinoma, kodėl jis liko nepublikuotas. Pats autorius jį laikė pirmuoju savo romanu, nors prieš tai jau buvo išleidęs „Svajonių kambarį“. Taigi būtent su šiuo kūriniu prasideda tikroji rašytojo E. M. Remarko era. Autoriaus laiškai garsiai to meto aktorei Marlenai Dytrich leidžia teigti, jog ji įkvėpė rašytoją sukurti pagrindinės romano herojės Gemos paveikslą. Nepastovi, besiblaškanti moteris konfliktuoja su įvairių tipų vyrais – kitaip tariant, įvairiais požiūriais į gyvenimą, kol galiausiai randa savąjį „aš“. Lietuvių kalba kūrinys publikuojamas pirmą kartą.

Parašykite atsiliepimą apie "Gema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gema, kurią skaitytojams dovanoja Erich Maria Remarque. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Erich Maria Remarque su knyga Gema jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gema patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erich Maria Remarque. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gema palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gema" perkama kartu