⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Neabejotina, kad „Geokubas“, kurį nedrąsiai galima vadinti mažąja geografijos biblija, bus naudingas kiekvienam geografijos mokytojui, studentui. Ši ypač gausiai ir dalykiškai iliustruota knyga gali sudominti nemažai mokinių, iš kurių neabejotinai atsiras tokių, kurie savo ateitį susies su geografija arba su jai giminiškais mokslais. „Geokubas“ yra puiki dovana sau ir kiekvienam, kas domisi geografija.


  • Autorius: Karl Donert ir kt.
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420238-BR
  • Vertėjas: Rytas Šalna, Mantas Šiumeta

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)", kurį pristato Karl Donert ir kt.. Siūlome ne tik išsamų "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Karl Donert ir kt.. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Geokubas. Kas yra geografija? Kam reikalinga geografija? Ką veikia geografai? (knyga su defektais)" perkama kartu